Clout MMA

Afera z Denisem Labrygą! Transpłciowa prostytutka oskarża go o napaść! [WIDEO]

Niespodziewanie pojawiło się sporo zamieszania dookoła Denisa Labrygi. Do sieci trafiły nagrania z jego udziałem, które opublikowała prostytutka.

Labryga to zawodnik Clout MMA, który ma na koncie dwa pojedynki. Zawodnik reprezentujący WCA w debiucie pokonał Konrada Karwata, a następnie zmierzył się z Dawidem Załęckim. Po pierwszej odsłonie „Crazy” nie mógł walczyć dalej ze względu na kontuzję, a Denis odniósł kolejne zwycięstwo.

Od początku tygodnia social media zalewają wpisy dotyczące freak fightera. W nocy z niedzieli na poniedziałek transseksualna prostytutka, którą można znaleźć na popularnej stronie z anonsami jako „Barbie Luxury Escort” opublikowała nagrania z udziałem zawodnika Clout MMA i opisała, jak wyglądało ich spotkanie.

Denis Labryga oskarżony o napaść

Zarzuca Labrydze, że ten stał się agresywny i zaczął ją popychać, kiedy zdał sobie sprawę, że go rozpoznała. Po wszystkim zgłosiła całą sprawę na policję, jednak funkcjonariusze nie mogli podjąć żadnych działań. Najprawdopodobniej jednak sprawa znajdzie swój finał w sądzie:

Sprawdź!  Minda otwarty na walki z zawodnikami KSW! Widzi swoje szanse w starciu o pas [WIDEO]

– Zaatakował mnie Denis Labryga i czekam na policję. (…) Z Denisem umówiłam się online na pewnym portalu… na spotkaniu ze mną był miły i sympatyczny, choć zbyt pewny siebie. Sypał w moim kierunku masę komplementów, mówił że jestem piękna itp. Nie interesował mnie ani trochę emocjonalnie bądź intelektualnie, nie należy do zbyt elokwentnych i nie mieliśmy wspólnych tematów… jestem singielką i zainteresował mnie jedynie jako facet, seksualnie, dla zabawy.

– Powiedział, że mam piękny biust i go macał… usiadłam mu na kolanach i się całowaliśmy. W pewnym momencie rzuciłam tekst: „A ty nie masz dziewczyny? Oj nie ładnie” na co on zapytał, czy go kojarzę, a Ja odparłam: ,,Tak, Denis Labryga”. Wtedy go ścięło, zamarł na chwilę. Zapytał nawet nerwowo czy oby go nie nagrywam ani nic… Nagle dotarło do niego, co robi, z kim robi i jakie to może mieć konsekwencje. Zrobił się lekko agresywny i sięgnęłam po telefon, zaczęłam nagrywać, co do mnie mówi, byłam wystraszona. Zauważył, że to nagrywam i zaczął kłamać, że on czegoś nie wiedział, że to nie tak, że to nie to… gdy pod koniec rozmowy go wyśmiałam, on mnie zepchnął z kanapy, na której siedzieliśmy i stanął, grożąc mi, że mnie rozpie…. Wtedy postanowiłam – muszę go zatrzymać i wezwać policję!

– Zrozumiał, że wezwałam policję i zamknął się w łazience mojego mieszkania, abym go nie nagrywała, w pewnym momencie stwierdził, że wychodzi z mieszkania i Ja wystraszona, że ucieknie, próbowałam go zatrzymać, wtedy popchnął mnie po raz drugi. Wyszłam za nim na korytarz i nagrywałam, jak ucieka, ale uznałam, że lepiej nie ryzykować… ubrałam się cieplej i zjechałam na dół czekać na policję, on także tam był, ale już się go nie bałam, bo na dole są kamery oraz ochrona.

– Od razu po przyjeździe policji pobiegł do nich wraz z dwoma facetami, którzy dotarli do niego pod moim budynkiem w Poznaniu. Policja rozmawiała ze mną, ale mimo iż nalegałam, nie mogli go zatrzymać, bo nie było ku temu podstaw… powiedzieli, abym udała się ma komisariat i istnieje możliwość sprawy z powództwa cywilnego. Całość upubliczniam, ponieważ jest to osoba publiczna. Mam wiele do dodania i pokazania! Ale wole porozmawiać z prawnikiem, pojechać na komisariat oraz się uspokoić, bo jestem w szoku.

Poniżej znajdziecie całą sytuację szczegółowo opisaną wraz z nagraniami, na których słychać głos oraz widać zawodnika Clout MMA:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.