Clout MMA

Vasyl mocno o wygranym starciu z Denisem! „Po każdej walce udaje kontuzję” [WIDEO]

Denis Załęcki to aktualnie największa gwiazda Clout MMA. Do freak fightera ustawia się już cała kolejka chętnych, którzy liczą na to, że będą mieli okazję zawalczyć z „Bad Boyem”.

Już jutro zawodnik z Torunia ma stoczyć aż dwa pojedynki. Najpierw zmierzy się z „Wielkim Bu”, a następnie wyjdzie do walki z Natanem Marconiem. Nie ukrywa, że drugiemu z rywali chce udzielić brutalnej lekcji pokory, którą zapamięta na długo.

Całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” ZałęckiPatryk „Wielki Bu” Masiak2.25 – 1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.06 – 5.96Fortuna

Wśród potencjalnych rywali, którzy próbują prowokować Denisa znajduje się Vasyl Halych, czyli nowy zawodnik Clout MMA. Wcześniej panowie mieli już okazję zmierzyć się podczas turnieju na gali GROMDA 3.

Sprawdź!  Clout MMA 2: Remi brutalnie zdemolowany! Sosnowski nokautuje w drugiej rundzie! [WIDEO]

Załęcki miał wyjść do ringu z kontuzją, której doznał w poprzednim starciu. Zawodnik z Ukrainy ma jednak inne zdanie i w rozmowie z fansportu.pl stwierdził, że zdemolował przeciwnika, który symuluje urazy po każdym pojedynku:

– Nie wiem, jakie obelgi. Ja go naj…łem na GROMDZIE. Później on zaczął mówić jakieś rzeczy, że naj…ie mnie w 30 sekund. Naj…łem go, to nie była kontuzja. On teraz po każdej walce udaje kontuzje, że go coś boli. To był taki początek.

Sprawdź wywiady po konferencji:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.