Clout MMA

Minda udzieli Labrydze życiowej lekcji! Mocne słowa po awanturze [WIDEO]

Kamil Minda zamierza w klatce udzielić swojemu rywalowi życiowej lekcji. Już niedługo będzie miał okazję wyjaśnić konflikt z Denisem Labrygą.

Zła krew jest nie tylko pomiędzy tymi zawodnikami, ale także Labrygą i trenerem Mirosławem Oknińskim i Akademią Sportów Walki Wilanów. Freak fighter reprezentujący WCA w mocnych słowach oświadczył, że zamierza wyjaśnić cały klub.

Wszystko rozpocznie się od pojedynku na Clout MMA, w którym dojdzie do starcia w formule K-1. Labryga jest bardzo pewny siebie, jednak czeka go naprawdę trudne wyzwanie. Nie miał jeszcze okazji walczyć z bardziej doświadczonym zawodowcem, który ma dłuższy staż treningowy.

Natomiast Minda w rozmowie z fansportu.pl jasno dał do zrozumienia, że chce udzielić rywalowi lekcji pokory. Stwierdził, że ten tylko mówi o zasadach, jednak się ich nie trzyma:

– On przekracza granice, obraża wszystkich. To jest młode pokolenie, które mówi o zasadach, ale się ich nie trzyma. Życie go zweryfikuje, a jedną z tych lekcji życiowych będzie walka ze mną.

Kursy bukmacherskie na walkę Minda vs Labryga

Całą galę Clout MMA możecie obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza. Biorąc pod uwagę duże doświadczenie Kamila Mindy warto zastanowić się, czy nie wytypować akurat jego zwycięstwa!

Sprawdź!  Denis Załęcki na gorąco tłumaczy się po przegranej! "Na ulicy zawsze wygrywam" [WIDEO]

Obstaw walki Clout MMA 2 bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.