KSW

Adamek vs Khalidov – szczegółowa analiza walki. Trener Raubo i eksperci komentują [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się walka Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Bokserskie starcie legend zakończy galę XTB KSW Epic. Kto wygra pojedynek? Na kogo stawiają eksperci? Sprawdź szczegółową analizę walki Adamek vs Khalidov!

Już 24 lutego największa polska organizacja rusza z nową serią wydarzeń. Gale Epic to eventy, podczas których zobaczymy starcia w różnych formułach. Walką wieczoru pierwszej edycji jest bokserska konfrontacja Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem.

Kliknij i obejrzyj walkę Adamek – Khalidov za darmo!

Adamek – Khalidov: Oglądaj za darmo!

Nadchodzącą walkę legend możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortunaKLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  KSW Colosseum 2. Mamed kolejny raz efektownie nokautuje Askhama! Potężne kopnięcie na głowę! [WIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Szczegółowa analiza walki Adamek – Khalidov

Walka Adamek – Khalidov zbliża się wielkimi krokami. Z tego też tytułu w studio Fansportu TV zebrało się grono ekspertów, które szczegółowo ominęło starcie. Oprócz Michała Tuszyńskiego pojawili się też Mateusz Hencel i redaktor naczelny portalu bokser.org, Łukasz Furman. Na łączach pojawili się również Martin Lewandowski oraz trener Zbigniew Raubo. Zachęcamy do odsłuchu!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.