KSW

Oglądaj walkę Adamek vs Mamed ZA DARMO! Super promo na XTB KSW Epic!

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się gala XTB KSW Epic z hitową walką Tomasz Adamek – Mamed Khalidov. Wydarzenie obejrzeć możecie na żywo w PPV, ale bukmacher Fortuna przygotował ponad 100 darmowych kodów na transmisję!

Wyjątkowa gala, podczas którego do klatki wejdzie były mistrz świata Tomasz Adamek, odbędzie się już w sobotę 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice. Legenda polskiego boksu zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Były mistrz i czołowy wojownik KSW zadebiutuje w szermierce na pięści.

Gala KSW Epic transmitowana będzie jedynie w systemie PPV. Możesz ją jednak zobaczyć całkowicie za darmo, dzięki bukmacherowi Fortuna! Szczegóły znajdziesz poniżej.

Kliknij i oglądaj walkę Adamek – Khalidov za free!

Zobacz Adamek – Khalidov za darmo

Nadchodzącą walkę legend możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortunaKLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  (VIDEO) Pudzianowski pokazuje na Mamedzie swoją przewagę! "Tyle to ja jedną ręką podnosiłem"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Zobacz szczegółową analizę walki Adamek vs Mamed.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.