KSW

Oglądaj walkę Adamek vs Mamed ZA DARMO! Super promo na XTB KSW Epic!

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się gala XTB KSW Epic z hitową walką Tomasz Adamek – Mamed Khalidov. Wydarzenie obejrzeć możecie na żywo w PPV, ale bukmacher Fortuna przygotował ponad 100 darmowych kodów na transmisję!

Wyjątkowa gala, podczas którego do klatki wejdzie były mistrz świata Tomasz Adamek, odbędzie się już w sobotę 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice. Legenda polskiego boksu zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Były mistrz i czołowy wojownik KSW zadebiutuje w szermierce na pięści.

Gala KSW Epic transmitowana będzie jedynie w systemie PPV. Możesz ją jednak zobaczyć całkowicie za darmo, dzięki bukmacherowi Fortuna! Szczegóły znajdziesz poniżej.

Kliknij i oglądaj walkę Adamek – Khalidov za free!

Zobacz Adamek – Khalidov za darmo

Nadchodzącą walkę legend możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortunaKLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Arkadiusz Wrzosek zadebiutuje w KSW! Paweł Jóźwiak potwierdza: "To chyba nie jest tajemnicą? Nie chce wychodzić przed szereg"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Zobacz szczegółową analizę walki Adamek vs Mamed.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.