Babilon MMA

Adam Łaguna wygrywa przez brutalny nokaut w pierwszej rundzie na Babilon MMA 22 [WIDEO]

Wczoraj odbyła się gala Babilon MMA 22, gdzie doszło do wielu świetnych pojedynków.  W jednym z nich Adam Łaguna (5-1) pokazał, że powoli zależy się z nim liczyć w pierwszej rundzie świetnym latającym kolanem nokautując Mateusza Janura (3-3).

Adam Łaguna reprezentuje klub Ankos MMA Poznań. Wszystkie swoje wygrane walki kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. Ma on za sobą bogatą w amatorskim MMA. Na zawodostwo przeszedł w 2017 roku, gdzie na VIP Fight Night at Five 1 przegrał Georgesem Eidem (7-4). Obecnie jest na fali czterech wygranych z rzędu. W ubiegłym roku na Babilon MMA 18 poddał Kamila Mękala (0-1).

Rywalem Łaguny był ambitny Mateusz Janur, dla którego to był szósty pojedynek. Był to dla niego również debiut w Babilon MMA. Wcześniej toczył walki dla mniejszych organizacji. Przegrana na wczorajszej gali przerwała jego serię dwóch wygranych z rzędu.

Adam Łaguna wygrywa przez nokaut latającym kolanem.

Walka była zacięta z obu stron, gdzie zobaczyliśmy wiele świetnych wymian stójkowych z obu stron. W mojej opinii to Adam prowadził w tym starciu jednak rywal sprawiał mu sporo problemów. Jednak na ponad minutę przed końcem pierwszej rundy Łaguna wystrzelił latające kolano, którym znokautował swojego rywala. Bez wątpienia taka wygrana uplasowała go wysoko wśród pretendentów do pasa Babilon MMA w wadze średniej, który jest w posiadaniu Pawła Pawlaka (18-4-1).

Sprawdź!  Piotr Wawrzyniak po świetnym boju rozbija Adriana Błeszyńskiego w walce wieczoru na Babilon MMA 22 [WIDEO]

Poniżej prezentujemy Wam nagranie wideo z tego świetnego nokautu.

źródło: Babilon MMA, Twitter