UFC

Rywal Mateusza Gamrota zabrał głos po szybkiej porażce na UFC Vegas 31: „Czuję, że…”

Jeremy Stephens kilkukrotnie zapowiadał, że w klatce zobaczymy prawdziwą wojnę, a Mateusz Gamrot zostanie znokautowany. Żadne słowa Amerykanina się nie sprawdziły.

Doświadczony weteran nie miał wielu argumentów w tym pojedynku. Twierdził, że umiejętności parterowe Gamrota nie robią żadnego wrażenia oraz zapewniał, że Polak nie sprowadzi go do parteru, gdyż nie byli w stanie zrobić tego najlepsi na świecie.

Gamer potrzebował zaledwie 65 sekund na to, by kimurą poddać bardziej doświadczonego rywala. Dla Polaka jest to drugie zwycięstwo w UFC oraz trzeci bonus w postaci dodatkowych 50 tysięcy dolarów. Były mistrz KSW w największej organizacji MMA na świecie został nagrodzony za walkę wieczoru oraz dwukrotnie za występ wieczoru.

Natomiast Jeremy Stephens przedłużył serię porażek. Nie wygrał żadnego z ostatnich 6 pojedynków. Ma aktualnie jedną z najdłuższych serii przegranych w historii UFC, jednak ku zaskoczeniu wielu kibiców, wciąż pozostaje związany z organizacją.

Fighter po walce zamieścił wpis, w którym zaznaczył, że jest świadomy, iż zawiódł wiele osób oraz liczy na to, że będzie miał jeszcze szansę pokazać światu swoje umiejętności:

Sprawdź!  Dana White: "Wygląda na to, że Nick zawalczy w tym roku."

– Czuję, że zawiodłem wielu ludzi. To nie był mój najlepszy występ, gratulacje dla Gamrota i jego drużyny. Mam nadzieję, na szybką poprawę, żeby pokazać światu jeszcze raz, do czego jestem zdolny.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  To prawdopodobnie kolejny rywal Mateusza Gamrota! Walczył m.in. z Jose Aldo, Max Hollowayem, czy Donaldem Cerrone.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *