GROMDA

Zobacz trailer GROMDA 15! Klimatyczna zapowiedź walki Don Diego vs GOAT [WIDEO]

W zasadzie już tylko dni dzielą nas od kolejnej emocjonującej gali GROMDA. Wczoraj w sieci pojawił się trailer zapowiadający najbliższe wydarzenie, a przede wszystkim walkę wieczoru o pas – „Don Diego” vs „Goat”.

Organizacja GROMDA na dobre zagościła w kalendarzu kibiców sportów walki. Walki na gołe pięści przykuwają uwagę wielu fanów, a po kilku latach od pierwszej gali w końcu poznaliśmy pierwszego mistrza. Został nim „Don Diego”, który w 5. rundziepokonał „Balboę”.

Teraz przyszedł czas na 1. obronę. Mateusz Kubiszyn niemal od razu namaścił swojego oponenta – Łukasza Parobca. Popularny „Goat” jest niesiony dwoma zwycięstwami przed czasem. Polak szybko i brutalnie rozprawił się z „French Vikingiem” i brytyjskim mistrzem Lukiem Atkinem. „Przystojny drań” zmierzy się z niepokonanym „Don Diego” o pas na GROMDA 15!


Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Sprawdź!  Alan odrzucił ofertę walki z "Zadymą"! Mocny komentarz zawodnika GROMDY! "Nie dziwię się. Wpie**ol gwarantowany, żałosne"

Trailer GROMDA 15: Don Diego vs Goat

Na kanale YouTube organizacji pojawił się oficjalny trailer przed zbliżającą się galą. Ta odbędzie się już w piątek 1 grudnia 2023 roku. Poniżej możecie obejrzeć wideo, wystarczy kliknąć w odtwarzacz.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.