KSW

Znamy kursy na walkę Borysa Mańkowskiego z Marianem Ziółkowskim! Zaskoczeni?

Za nami konferencja prasowa przed KSW 65, na której dowiedzieliśmy się o nowym etapie w historii federacji KSW. Największa europejska organizacja MMA zakończyła współpracę z telewizją Polsat i od najbliższej gali wydarzenia nie będą transmitowane już w systemie PPV. Przy okazji poznaliśmy walkę wieczoru kolejnej gali KSW 66, gdzie zobaczymy mistrzowskie starcie Borysa Mańkowskiego z Marianem Ziółkowskim.

Gala KSW 65 odbędzie się już 18 grudnia. Walką wieczoru jest pojedynek dwóch mistrzów – legenda KSW Mamed Khalidov zmierzy się z utalentowanym Roberto Soldicem.

KSW 65 będzie transmitowane wyłącznie na platformie Viaplay. Aby oglądać galę wystarczy wykupić subskrypcję, która kosztuje 34 zł/miesięcznie. Nie będzie można oglądać wydarzenia za pośrednictwem PPV. KSW postanowiło, że będzie organizować aż 12 gal rocznie i według właścicieli współpraca z Viaplay to najkorzystniejsze rozwiązanie dla fanów MMA.

Martin Lewandowski i Maciej Kawulski ogłosili przy okazji walkę wieczoru gali KSW 66, która odbędzie się w Szczecinie już 15 stycznia!

Borys Mańkowski vs Marian Ziółkowski

W main evencie do klatki powróci aktualny mistrz Marian Ziółkowski. Zawodnik po raz pierwszy stanął przed szansą walki o pas w sierpniu 2020 roku, jednak po decyzji sędziów przegrał z Mateuszem Gamrot. Po tytuł sięgnął 4 miesiące później na gali KSW 57 po tym, jak znokautował Romana Szymańskiego.

Sprawdź!  [WIDEO] Fantastyczny debiut Piwowarczyka! Poddaje Trzcińskiego w drugiej rundzie

W ostatnim pojedynku Marian Ziółkowski zmierzył się z Maciejem Kazieczko. Poddał pretendenta już w drugiej odsłonie i po raz pierwszy w karierze obronił tytuł KSW.

Tym razem zmierzy się z Borysem Mańkowskim, który powraca po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Fighter ma aktualnie za sobą serię trzech zwycięstw. Pokonał Vaso Bakocevicia, a następnie Marcina Wrzoska Artur Sowińskiego. W ostatniej walce w „brudnym boksie” na gali FAME MMA zdeklasował i jednogłośnie wygrał z Normanem Parke.

Mańkowski spróbuje powrócić na tron KSW. W przeszłości był mistrzem kategorii półśredniej, jednak zdecydował się na powrót do dywizji lekkiej – Jeśli chodzi o naszą walkę, Marian jest najlepszy, ma pas. No i ja też chcę być najlepszy. Także to tyle w temacie – powiedział podczas dzisiejszej konferencji.

Ziółkowski vs Mańkowski kursy bukmacherskie

Jak wyglądają kursy bukmacherskie i kto jest faworytem? Jak na razie legalny bukmacher STS opublikował jedynie kursy na zwycięstwo obu zawodników.

Sprawdź!  Piotr Szeliga marzy o debiucie w KSW! "Moim sportowym marzeniem jest zawalczenie w federacji sportowej, jaką jest KSW"

Według bukmacherów faworytem do zwycięstwa jest Marian Ziółkowski, czyli aktualny mistrz. Wszystkie gale KSW obstawić możesz tutaj. Otwierając konto odbierzesz na start darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> Kursy na gale KSW + bonus na start

Przy okazji publikujemy kursy bukmacherskie na najbliższą galę KSW 65 i walkę wieczoru pomiędzy Roberto Soldicem i Mamedem Khalidovem.

Kursy w ostatnich dniach uległy bardzo dużej zmianie. Jednogłośnym faworytem jest Soldic – 1.40, natomiast na zwycięstwie Mameda Khalidova możemy się nieźle wzbogacić. Kurs wynosi aż 3.00.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.