FAME MMA

Znamy kursy bukmacherskie na walkę Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Eksperci wskazali ogromnego faworyta!

W sobotę wieczorem oficjalnie zostało potwierdzone, że Mateusz Murański doznał kontuzji i nie zawalczy z Arkadiuszem Tańculą. W zastępstwo wszedł jego ojciec i tym samym Jacek Murański w sobotę, 20 listopada zawalczy z Tańculą, z którym jest mocno skonfliktowany. Jak wyglądają kursy bukmacherskie na ich walkę? Gdzie obstawić FAME MMA 12?

Kursy bukmacherskie Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula

Panowie wyjaśnią sobie swój konflikt w „rzymskiej klatce” o wymiarach 3x3m na nietypowych zasadach. Pojedynek miał odbyć się z początku na gołe pięści, jednak organizacja postanowiła zmienić zasady i tym samym walka będzie w małych rękawicach do MMA.

Dodatkowo zawodnicy będą mogli używać łokci, a starcie zakontraktowane zostało na 5 rund po 2 minuty każda.

Jacek Murański zaznacza, że do walki wyjdzie z kontuzją ręki. Dodatkowo będzie to jego debiut i tak naprawdę nic nie wiadomo o jego umiejętnościach. Nic dziwnego, że bukmacherzy skazują „Murana” na porażkę. Jeśli ktoś natomiast wie na co stać Jacka to może się nieźle obłowić!

Popularny „Aroy” ma za sobą pięć walk w MMA. W debiucie zawalczył na gali Silesian MMA Challenge. Następnie na FAME MMA 6 zmierzył się z Alanem Kwiecińskim, którego sensacyjnie pokonał przez jednogłośną decyzję sędziowską! Na kolejnej gali musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego – walka została przerwana w drugiej rundzie przez lekarza. Na FAME MMA 10 doszło do hitowej walki Tańculi z Mateuszem Murańskim – tutaj właśnie rozpoczął się jeden z najgłośniejszych konfliktów w sieci. Tańcula wygrał, jednak kilka sekund po zakończonym starciu stracił przytomność i został wyniesiony na noszach. Mateusz i jego ojciec nie zgadzali się z wynikiem starcia. Przekonywali, że to ręka Mateusza powinna powędrować w górę.

Sprawdź!  "Krycha" o zawodnikach Fame MMA stosujących doping: "Jakby wprowadzili testy, to 90 procent by się nie biło"

Rewanżu prędko nie zobaczymy, natomiast w sobotę czeka nas emocjonująca walka Tańculi z ojcem Mateusza, Jackiem Murańskim. Jak wyglądają kursy?

Kurs na zwycięstwo Arkadiusza Tańculi wynosi zaledwie 1.35. Na wygraną Murańskiego natomiast aż 2.75!

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz „cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Otwórz konto -> Odbierz bonus

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.