Boks

Znamy datę walki o pas WBC! Różański w Rzeszowie zmierzy się o tytuł mistrza świata!

Promotor Andrzej Wasilewski potwierdził termin pojedynku o mistrzowski tytuł WBC kategorii Bridger, do którego dojdzie w Rzeszowie.

Niepokonany Łukasz Różański stanie do walki o pas w rodzinnym mieście. Początkowo miał zmierzyć się z Oscarem Rivasem w Kolumbii, ale przez problemy z organizacją starcie zostało odwołane, a dodatkowo rywal doznał poważnej kontuzji.

Znamy datę walki o pas!

Tym razem promotor Andrzej Wasilewski wziął sprawy w swoje ręce. Pod koniec stycznia przekazał, że jego grupa promotorska z kwotą 425 tysięcy dolarów wygrała licytację na zorganizowanie pojedynku w Polsce.

Przeciwnikiem Różańskiego będzie również niepokonany Alen Babić, który nokautował 10 razy w 11 pojedynkach. Polak natomiast ze wszystkich 14 walk tylko raz zwyciężył po decyzji sędziów. Nie ma wątpliwości, że w ringu zobaczymy mocne wymiany ciosów i prawdopodobnie starcie zakończy się nokautem.

Wstępnie mówiło się o tym, że pojedynek odbędzie się 18 marca. Teraz promotor Wasilewski podał nowy termin i przekazał, że Różański przed własną publicznością zawalczy 22 kwietnia.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.