GROMDA

Znakomita sprzedaż biletów na GROMDA 17! Zostały ostatnie miejsca na Don Diego vs. Balboa!

Zaledwie wczoraj wieczorem ogłoszono datę kolejnej gali GROMDA 17, na której dojdzie do rewanżu o pas mistrzowski. Kibice natychmiast rzucili się na bilety i niemal wszystkie zostały wyprzedane!

Podczas ostatniego wydarzenia GROMDA oficjalnie potwierdzono to, o czym mówiono od grudnia. Mateusz Kubiszyn przystąpi do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego w rewanżu przeciwko Bartłomiejowi Domalikowi. Ich pierwsze spotkanie w walkach na gołe pięści miało miejsce podczas gali GROMDA 13. Wówczas „Don Diego”wygrał przez poddanie przez narożnik w ostatniej rundzie.

Wczoraj przekazano, iż GROMDA 17 odbędzie się 31 maja. Póki co jedyna potwierdzona walka to starcie Kubiszyn vs. Domalik. Kibice od razu jednak rzucili się na wejściówki!

GROMDA 17: Niemal wszystkie bilety wyprzedane!

Jak zawsze transmisję gali GROMDA na żywo obejrzeć będzie można jedynie w systemie PPV. Dostępne są też limitowane wejściówki na wydarzenie… które lada moment całkiem znikną!

Bilety na GROMDA 17 w serwisie eBilet.pl rozchodzą się w okamgnieniu. W zaledwie 12 godzin kibice wykupili niemal wszystkie wejściówki, co możecie zobaczyć na poniższym podglądzie. Ceny biletów zaczynają się od 500 PLN. Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem gali na żywo w Pionkach – spieszcie się z wykupieniem wejściówki!

Sprawdź!  (VIDEO) Znamy rywala Simona Henriksena! Wiemy, z kim zawalczy na gali GROMDA 12!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.