GROMDA

Znamy datę walki Don Diego vs. Balboa! Kiedy GROMDA 17?

Wiemy już, kiedy dojdzie do hitowego rewanżu Don Diego vs. Balboa! Największa w Polsce i Europie organizacja walk na gołe pięści potwierdziła datę kolejnej gali.

Podczas ostatniego wydarzenia GROMDA oficjalnie potwierdzono to, o czym mówiono od grudnia. Mateusz Kubiszyn przystąpi do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego przeciwko Bartłomiejowi Domalikowi.

Panowie przed laty mierzyli się na zasadach kickboxingu. Wówczas starcie skończyło się remisem, o czym nie było mowy w GROMDZIE. „Don Diego” wygrał przez poddanie przez narożnik w ostatniej nielimitowanej czasowo odsłonie. Tym samym został pierwszym w historii GROMDY mistrzem i zachował nieskazitelny rekord.

GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa – kiedy gala?

Panowie do ringu 4×4 m wrócili w grudniu. Kubiszyn pewnie pokonał GOAT-a, zaś wcześniej Domalik znokautował Simona Henriksena.

Wielki rewanż Don Diego vs. Balboa odbędzie się już 31 maja na gali GROMDA 17. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Limitowana pula biletów dostępna jest w serwisie eBilet.pl

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.