KSW

Ziółkowski proponuje testy antydopingowe na XTB KSW Colosseum 2! Szybka odpowiedź rywala: „On zawsze szuka wymówki…”

Już za kilka tygodni na gali XTB KSW Colosseum 2 w co-main evencie dojdzie do unifikacji pasów wagi lekkiej. Marian Ziółkowski głośno mówi o tym, by udowodnić kibicom, że mistrzowie nie wspomagają się żadnymi niedozwolonymi środkami.

Do tego hitowego wydarzenia dojdzie już 3 czerwca. Oprócz starcia Ziółkowski vs Parnasse o mistrzostwo kategorii lekkiej, odbędą się również dwa inne pojedynki o pasy. Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski zmierzą się o wakujący tytuł wagi średniej, a do pierwszej obrony przystąpi Jakub Wikłacz. Jego rywalem po niedawnej zmianie będzie Werlleson Martins.

-> Odbierz BONUSY na XTB KSW Colosseum 2! <-

Marian Ziółkowski chce testów antydopingowych!

Popularny „Golden Boy” od dawna nawołuje o testy na niedozwolone substancje. Ziółkowski podczas spotkania z mediami na Stadionie Narodowym ponowił swoją prośbę i zaznaczył, że sam jest gotów wszystko opłacić.

Często jest taka opinia wśród kibiców, że „w KSW wszyscy biorą”. Tak pomyślałem, kiedy im udowodnić, czy coś pokazać, jak nie na takiej gali? Myślę, że fajnie by było zrobić taką rzecz, że nie męczyć KSW – sam bym je zorganizował, sam bym je opłacił, żeby pokazać ludziom.

– Jest teraz fajna okazja przy tak dużym wydarzeniu, by coś pokazać. Wydaje mi się, że Salahdine jest czysty. Pamiętam, że sam powiedział [na pytanie o testy], że jak najbardziej, że on jest czysty i nie ma nic do zarzucenia sobie.

Na odpowiedź Francuza nie trzeba było długo czekać. Parnasse podbił wręcz stawkę, proponując wyłożenie na stół sumy 10 tysięcy euro.

Sprawdź!  Okniński nie ma wątpliwości, kto wygra main event KSW 70: "Bez problemu wygra. Jeżeli nie, będę zdziwiony. Walka do jednej bramki"

– Możemy zrobić testy, on zawsze szuka wymówki. Wydaje mi się, że on się mnie boi. Jeśli on płaci za badania, to tak. Nawet możemy dać po 10 tysięcy euro. Jeśli będzie wynik negatywny, to ja dostaję 10 tysięcy, jeśli pozytywny, to ja mu dam 10 tysięcy euro.

Kursy bukmacherskie na walkę Ziółkowski vs Parnasse

Całą kartę walk XTB KSW Colosseum II obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.