Boks

Zimnoch atakuje Głowackiego przed ważną walką! „Panie i panowie już dzisiaj Głowacki wywraca się w ringu”

Krzysztof Zimnoch za pośrednictwem social mediów uderzył w Krzysztoga Głowackiego, który za kilka godzin stanie przed dużym wyzwaniem na gali w Manchesterze.

Przed byłym mistrzem świata walka z niepokonanym Richardem Riakporhe. Polak nie będzie miał łatwego zadanie, gdyż stoczy pojedynek na terenie przeciwnika. Zapewnia jednak, że jest w pełni przygotowany na nadchodzące zestawienie.

Zimnoch atakuje Głowackiego

Głos przed samą walką zabrał inny pięściarz Krzysztof Zimnoch, który w ostatnich tygodniach kilkukrotnie atakował Głowackiego. W grudniu tak wypowiedział się na temat jego pojedynku z RiakporheNie kibicuję mu, bo to fi*t.

Teraz ponownie uderzył w Głowackiego i w komentarzu na Facebooku napisał – Panie i panowie już dzisiaj Głowacki wywraca się w ringu. Chcesz obejrzeć dramat wraz z komedią Liczykiem w narożniku? Zapraszam przed ekrany.

Na słowa pięściarza szybko zareagowali kibice, którzy stanęli po stronie Głowackiego. W odpowiedzi pojawiły się takie komentarze:

– Żaden z trójki Głowacki, Szpilka, Jeżewski nie da Ci zarobić, musisz Najmana pozaczepiać.

– Słabe to jest z Twojej strony… kiedyś kibicowałem, teraz raczej współczuje, że trzeba robić wkoło swojej osoby sztuczny tłum.

– Możesz sobie pisać chłopie wszędzie, co chcesz i szukać atencji, ale Głowackiemu możesz worek z ciuchami nosić i buty czyścić po treningu.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  (VIDEO) Usyk nie dał się sprowokować! Stanął twarzą w twarz z Tysonem Furym: "Możesz się śmiać, ale z tobą skończę!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.