UFC

Zawodnik UFC stawia na swoją wygraną 25 tysięcy dolarów. „To dla mnie walka o być albo nie być”

W jednej z walk UFC Vegas 30 zmierzą się Justin Jaynes oraz Charles Rosa. Pierwszy z wymienionych fighterów zapowiedział, że postawi na siebie u bukmachera… Całą swoją wypłatę!

Starcie w karcie wstępnej

Podczas karty wstępnej UFC Vegas 30 Jaynes zmierzy się z Charles’em Rosą. „Boston Strong” stoczył do tej pory aż dziewięć walk dla największej organizacji MMA na świecie. Mierzył się z takimi zawodnikami, jak Yair Rodriguez, Shane Burgos czy też Dennis Siver. Do UFC dołączył w 2014 roku.

O ile Charles Rosa wychodzi do pojedynku mając rekord 1-2 w ostatnich trzech walkach, o tyle „Guitar Hero” pragnie przerwać pasmo porażek. Ostatnie zwycięstwo odniósł cztery walki temu, a ofiarą padł Frank Camacho.

Ciekawa motywacja

W wywiadzie dla Overtime Heroics, Justin Jaynes przyznał jak chce się dodatkowo zmotywować:

– „Jak tylko otworzą zakłady, stawiam całą kasę na siebie. Z resztą, moi trenerzy też tak zrobią. Stawiam prawię 25 tysięcy na to, że wygram – tak bardzo w siebie wierzę.

Kurs na zwycięstwo Jaynesa wynosi aż 2.45, jeśli zawodnik wygra to z nawiązką podwoi sumę, którą zainwestował w zakłady!

Sprawdź!  Jan Błachowicz nie odpuszcza: "Jon Jones musi dotrzymać słowa!"

Jaynes nie może zaliczyć początków w UFC do najlepszych. W czterech dotychczasowych starciach przegrał aż trzykrotnie.

To dla mnie walka o być albo nie być. Jak przegram, to pieniędzy nie będę miał ani ja, ani mój sztab. A to nie będzie tak trudne do przyjęcia, jak zwolnienie z UFC.

-> DARMOWY ZAKŁAD NA GALĘ UFC VEGAS 30 <-

Rejestrując się u naszego partnera legalnego bukmachera STS – TUTAJ – otrzymasz darmowy zakład za 29 zł na start, oprócz tego otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 zł! Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony – otrzymasz zwrot!

Zarejestruj się tutaj.

Gdzie i kiedy oglądać UFC Vegas 30 z udziałem Marcina Prachnio? Wszystkie informacje znajdziesz pod tym linkiem.

Źródło: Overtime Heroics

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *