UFC

Ovince Saint Preux vs. Tanner Boser w co-main evecie UFC Vegas 30! Zobacz porównanie fighterów!

Ovince Saint Preux wraca do dywizji ciężkiej! Jego rywalem na UFC Vegas 30 będzie Tanner Boser, który walczył ostatnio z Latifim, czy Arlovskim. Jak wygląda porównanie statystyczne zawodników? Sprawdź poniżej!

Gdzie i kiedy oglądać UFC Vegas 30 z udziałem Marcina Prachnio? Wszystkie informacje znajdziesz pod tym linkiem.

Statystyki fizyczne

Tanner Boservs.Ovince Saint Preux
19-8-1REKORD25-15-0
30WIEK38
6′ 2″ (188 cm)WZROST6′ 3″ (190 cm)
255 lbs (115 kg)WAGA205 lbs (93 kg)
75″ (190 cm)ZASIĘG80″ (203 cm)
Źródło: UFC

Młodszy z zawodników stoczył dotychczas sześć walk dla największej organizacji MMA. Bilans wyrównany: trzy wygrane i trzy porażki. O ile pierwsza z nich padła z rąk połowy walki wieczoru UFC Vegas 30, Francuza Ciryla Gane, o tyle dwie kolejne poniósł w starciu z bardziej doświadczonymi rywalami- pokonali go Ilir Latifi oraz Andrei Arlovski.

„OSP” pod banderą UFC walczy od kwietnia 2013 r. Ma o kilkanaście walk więcej od swojego najbliższego rywala. Na jego niekorzyść wpłynąć może fakt, iż jest to kolejne podejście do wagi ciężkiej. W maju 2020 r. na gali UFC Fight Night 171 do kategorii półciężkiej zawrócił go Ben Rothwell.

Ovince Saint Preux nie tylko przez to jest skazywany na porażkę. Wiek, liczne „L-ki” w rekordzie, nowa kategoria wagowa- to wszystko ma wpływ tak na niego, jak i rywala. Tanner Boser ma szansę odbić się i pokazać, że ostatnie przegrane były wypadkiem przy pracy.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot zapowiada kolejne starcie! "Wielka walka już wkrótce"

Statystyki z oktagonu

Tanner Boservs.Ovince Saint Preux
52%Dokładność uderzeń46%
4.21Znaczące trafienia na minutę2.68
0%Dokładność obaleń40%
0.00Średnia obaleń na 15 min1.19
60%Obrona przed obaleniami66%
Źródło: UFC

Boser ma przewagę, jeśli chodzi o uderzenia. To zawodnik, który zostawia serce w oktagonie i wciąż się rozwija. „OSP” potrafił zaskoczyć wszystkich usypiając Alonzo Menifielda. Przez przeciętne statystyki w stójce łatwo zapomnieć o sile czarnoskórego Amerykanina. W razie problemów będzie się ratował zapasami, ale Boser pokazał już, że potrafi się bronić przed obaleniami.

Obstaw walkę z STS!

Rejestrując się TUTAJ otrzymasz DARMOWY ZAKŁAD za 29 zł! Dodatkowo na start gwarantowany jest ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 zł! Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, dostaniesz zwrot!

Otwórz konto -> tutaj

Według największego polskiego bukmachera STS to Boser jest faworytem tego starcia:

Tanner Boser1.57Ovince Saint Preux2.40

Źródło: UFC

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *