PRIME SHOW MMA

Zawodnik Prime Show MMA nazywał Don Kasjo „słupem”! Od razu został wyrzucony z konferencji [WIDEO]

Właśnie trwa druga konferencja przed galą Prime Show MMA 7. Podczas wydarzenia doszło do mocnej konfrontacji Kasjusza Życińskiego z jednym z zawodników.

Już w sobotę odbędzie się kolejna gala, podczas której do klatki wróci „Don Kasjo”. Popularny freak fighter zaskoczył kibiców, gdyż zdecydował się stoczyć pojedynek w innej formule, niż boks. Zmierzy się bowiem z Adamem Soroko na zasadach K-1.

Podczas Prime Show MMA 7 odbędzie się również turniej, w którym udział weźmie „Puszbarber”. Pomiędzy zawodnikami już wcześniej doszło do mocnej wymiany zdań, jednak teraz konflikt jeszcze bardziej się zaostrzył. „Don Kasjo” nie szczędził ostrych słów i obrażał freak fightera.

Ten jednak nie pozostawał dłużny i odpowiadał na szpilki Życińskiego. Kiedy stwierdził, że ten w organizacji Prime Show MMA jest jedynie tak zwanym słupem, Kasjusz nie wytrzymał. Zachował ochronę, aby ta wyprowadziła „Puszbarbera”.

Stwierdził, że skoro freak fighter nie okazuje szacunku, to nie będzie brał nie tylko udziału w konferencji, ale również w turnieju!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.