GROMDA

Zawodnicy GROMDY śmieją się z Denisa! Kolejna szpilka wbita w Załęckiego [WIDEO]

GROMDA zamieściła na YouTube kolejny materiał, który promuje najbliższą galę. Po raz kolejny została wbita też szpilka w Denisa Załęckiego.

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od kolejnej gali walk na gołe pięści. GROMDA 16 odbędzie się w piątek 1 marca. Tego wieczoru zobaczymy wielu debiutantów, którzy będą chcieli sprawdzić się w najtwardszym sporcie. Nie zabraknie też znanych już twarzy. Organizacja potwierdziła udział takich bijoków, jak „Scarface”, „Wasyl”, czy „Mario”.

Największa w Europie federacja walk na gołe pięści od dawna zachwyca kibiców klimatycznymi materiałami. Nie brakuje też nagrań bardziej „na luzie”, choć wciąż z odpowiednim charakterem. Dziś w sieci pojawił się kolejny filmik, w którego udział brali „Łazar”, „Spejson” oraz „Scarface”.

Transmisja na żywo odbędzie się wyłącznie w PPV. Bilety na galę GROMDA 16 kupisz pod tym linkiem. Nie czekaj!
Limitowana ilość -> https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/gromda

Panowie siedząc na charakterystycznej dla polskich osiedli ławeczce przeprowadzili krótką pogadankę. Poruszony został też wątek Denisa Załęckiego, któremu nie po drodze jest z GROMDĄ i jej szefem, Mariuszem Grabowskim.

Sprawdź!  (VIDEO) "Łazar" zawalczy na GROMDA 11! Przypominamy brutalne starcie z Kubiszynem!

Panowie wbili oczywiście szpilkę w toruńskiego „Bad Boya”, który zaliczył fatalny występ w ostatnim pojedynku. Poniżej obejrzysz pełną zapowiedź:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.