Clout MMA

Załęcki pewny siebie przed walką z Wielkim Bu! Dojdzie do deklasacji? [WIDEO]

Denis Załęcki przy okazji rozmowy z fansportu.pl poruszył temat nadchodzącej gali Clout MMA, na której ma stoczyć aż dwa pojedynki.

Przed „Bad Boyem” najpierw starcie z „Wielkim Bu”, które odbędzie się w formule K-1. Następnie Załęcki zawalczy z Natanem Marconiem, jeśli dostanie pozwolenie od lekarzy. Rywal zapowiada jednak, że zrobi wszystko, aby drugi pojedynek się nie odbył.

Całą galę obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.25Fortuna

Denis, który jest sporym underdogiem w wywiadzie dla fansportu.pl zapowiedział deklasację. Uważa, że jego rywal nie potrafi walczyć w formule K-1, przez co będzie miał sporą przewagę. Zdradził też, że ma przygotowaną niespodziankę na „Wielkiego Bu”:

Sprawdź!  "Don Kasjo" na czarnej liście Denisa! "Dostanie nauczkę. Nie będę straszył, bo różne organy mogą się zainteresować"

– Ja po każdej walce byłbym w stanie walczyć dalej. Ja walczyłem bez więzadła. Ch…, że przegrywałem przez dyskwalifikację, ale wychodziłem, walczyłem. Także Buła mi naprawdę nie zagrozi. Wiadomo, może mnie znokautować.

– Różnie bywa, to jest waga ciężka. Ale zobaczycie co mam na niego przygotowane. Grubas będzie kwiczał! Nie wie, jak się walczy w K-1, po prostu go troszkę napastuję.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.