Clout MMA

Denis OSTRO o Vasylu! Będzie rewanż w Clout MMA? [WIDEO]

Czy Denis Załęcki spotka się z Vasylem Halychem w klatce Clout MMA? Torunianin zabrał głos na ten temat w wywiadzie dla Fansportu TV.

Panowie spotkali się podczas w walce na gołe pięści w organizacji GROMDA w finale turnieju. Ukrainiec zwyciężył wówczas przez TKO w 2. rundzie, choć Denis walczył z kontuzją. Od tamtej pory Halych często zaczepiał Załęckiego chcąc wymusić na nim walkę we freakach.

Ponownie panowie spotkali się podczas programu promującego galę Clout MMA 3. Torunianin nie chciał jednak nawet stanąć do face to face z potencjalnym rywalem. Przy okazji wypowiadał się na jego temat w ostrych słowach.

Całą galę obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.25Fortuna

Okazuje się, że Vasyl Halych mógł pojawić się w Clout MMA przy okazji ostatniego wydarzenia. Ukrainiec został zaproponowany Dawidowi Załęckiemu, który nie chciał mu dawać żadnej atencji i zgodził się na dużo trudniejsze wyzwanie w postaci Tomasza Sarary. Czy Denis postąpi inaczej, niż ojciec? „Bad Boy” wypowiedział się w tym temacie w rozmowie z Fansportu TV:

Jak poprosi i dostanę duże pieniądze, za tę parówę, która powinna siedzieć na froncie ze swoimi… Powinien pomagać swojej rodzinie, a nie ch…ja palić tutaj zarabiać. On niech się tam ciągnie. Nienawidzę go za te obelgi. Niech wyp…dala na front bronić, tam niech jaja pokazuje, a nie u nas. Czy dałbym mu walkę? Jest to do przemyślenia. Jeśli oferta przebije dużo, dużo więcej, niż za „Wielkiego Bu”, to jest to do przemyślenia.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.