FAME MMA

Wyjątkowa loteria od FAME MMA & BUDDY! Do wygrania samochód za ponad milion złotych!

Federacja FAME przy współpracy z Buddą przygotowała loterię, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Fani freak fightów i motoryzacji będą mieli okazję wygrać wyjątkową nagrodę.

Zarówno FAME, jaki i sam „Budda” już wcześniej przeprowadzali podobne loterie. Przy okazji 15 gali rozdane zostało 250 tysięcy złotych, a także konsole czy telefony. YouTuber natomiast oferował samochody jak np. BMW M3. Teraz jednak ponownie połączyli siły.

Do wygrania samochód za ponad milion złotych!

Już wcześniej FAME i „Budda” współpracowali ze sobą podczas FAME 13, kiedy to do po gali do Roberta Pasuta trafił Dodge Ram warty 300 tysięcy złotych. Tym razem znacznie droższy samochód trafi w ręce jednego z widzów. Już niedługo wystartuje loteria, w której nagrodą jest Nissan GTR warty ponad milion złotych!

Spore zainteresowanie wywołał sam zakup samochodu. Materiał można znaleźć na kanale „Buddy”, a pod nim pojawił się również komentarz „Boxdela”Przy wyborze samochodu poświecił wiele czasu, by dobrać go idealnie. Ma na niego super plan i federacja poszła na to bez wahania. Bardzo podoba nam się idea finalna i materiały, które będą powstawać wraz z promocja gali FAME, to będzie coś innego.

Zasady loterii mają być bardzo proste! Każdy zainteresowany dostanie możliwość za pośrednictwem strony internetowej zakupienia gadżetów, które będą odpowiadały wartości kilku losów. Podobnie wyglądało to w przypadku poprzedniego konkursu FAME.

Sprawdź!  Fame MMA wydało oświadczenie w sprawie kłopotów technicznych podczas gali

To, jak będzie ostatecznie wyglądał samochód, jest owiane tajemnicą. Cały czas trwają pracę nad Nissanem GTR, a oficjalna prezentacja odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 14:00 na kanale Budda TV.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.