KSW

Duży underdog w walce Materla vs Paczuski! Znamy kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2!

Znamy kursy bukmacherskie na pojedynek Michała Materli, który powróci do klatki już w czerwcu podczas gali Colosseum II.

Federacja KSW ponownie organizuje wydarzenie na Stadionie Narodowym. W akcji zobaczymy największe polskie nazwiska MMA, w tym starcia Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem, Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką, Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnassem czy Tomasza Romanowskiego z Pawłem Pawlakiem.

Materla underdogiem na Narodowym

KSW potwierdziło również starcie Michała Materli z Radosławem Paczuskim. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w kraju zmierzy się z rywalem, który w MMA walczy dopiero od kilku lat. Mimo ogromnej różnicy pod tym względem bukmacherzy stawiają w roli faworyta Paczuskiego.

Były kickboxer jest 9 lat młodszy i znacznie mniej rozbity. Stoczył 6 pojedynków i odniósł 5 zwycięstw. Ostatni raz w klatce oglądaliśmy go na KSW 78, kiedy to po wyrównanym starciu i niejednogłośnej decyzji przegrał z Tomaszem Romanowskim.

Były mistrz natomiast ma na swoim koncie 41 pojedynków dla różnych organizacji. Ostatnie starcie stoczył podczas tej samej gali, co jego rywal i zmierzył się z Kendallem Grovem. Tym razem nie pozostawił niczego w rękach sędziów, rozbijając Hawajczyka w drugiej rundzie.

Sprawdź!  Szef KSW o pojedynku Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski: "Mamed to jest gość, którego bardziej kręcą wyzwania niż same zwycięstwa. Wierzę, że on jest bardzo chętny"

Różnica kursów jest całkiem spora i Materla wejdzie do klatki jako duży underdog. Nie można go jednak lekceważyć, gdyż o ile w stójce zapewne lepiej będzie radził sobie Paczuski, o tyle w parterze i zapasach dużą przewagę powinien mieć zawodnik ze Szczecina.

Kursy bukmacherskie na walkę Materla vs Paczuski

Całą kartę walk KSW Colosseum II obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.