„Misiek z Nadarzyna” zapowiada rewanż z Najmanem! Komentuje jego ostatnią porażkę: „Nie wiem jak to nazwać, czy to w ogóle była walka”
Mirosław Dąbrowski, który miał okazję walczyć z Marcinem Najmanem, skomentował ostatni pojedynek swojego byłego rywala i zapowiedział rewanż.
„Misiek z Nadarzyna” zadebiutował w klatce dopiero w wieku 60 lat. Podczas gali MMA-VIP 4 w main evencie zmierzył się z „El Testosteronem”, a starcie zakończyło się w drugiej odsłonie, dość kontrowersyjną interwencją sędziego. Zarówno kibice, jak i sam Dąbrowski uważają, że arbiter mocno się pośpieszył, gdyż przerwał pojedynek jeszcze w stójce.
Najman co prawda trafił mocnym ciosem rywala, który zasłonił się przed kolejnymi uderzeniami, a gdy sędzia ruszył w kierunku „El Testosterona” by przerwać pojedynek, Dąbrowski był nadal w walce i chwycił swojego przeciwnika, będąc gotowym na dalsze starcie.
„Misiek z Nadarzyna” komentuje walkę Najmana
W ostatnim wywiadzie na kanale Karol Garncarz / Podcast no. 13 „Misiek z Nadarzyna” odniósł się zarówno do swojej walki, jak i porażki Najmana na WOTORE 6, w której został błyskawicznie rozbity przez debiutującego Pawła Jóźwiaka. Prezes FEN na zwycięstwo potrzebował zaledwie 20 sekund:
– Dostał dwa, trzy strzały i wywrotka, to jest proste i logiczne. Dla mnie źle to wyglądało. Ulany, dlatego pewnie tak wyszło – zapytany o to, czy wierzył, że Najman może zwyciężyć, przyznał – Szczerze? Nie. On dostał dwa, trzy strzały i… Brzydko to wyglądało, ja nie wiem jak to nazwać, czy to była w ogóle walka.
Co ciekawe, Dąbrowski zdradził, że planowany jest rewanż z Najmanem. Wstępnie do pojedynku ma dojść na początku 2023 roku już w styczniu lub lutym.
– (…) No nie mi komentować, bo ja i tak będę miał z nim walkę w styczniu albo lutym. Także niech się przygotuje, bo u mnie będzie bomba taka, że go wyrwę z tej klatki. Ja nie będę się tłumaczył, miałem zerwany biceps, a po drugie sędzia mu pomógł. (…) Trafił mnie cepami, ale miała być wywrotka, albo przynajmniej uklęknięcie, a tu przerwana walka w klatce. Sędzia mnie ratował? Po to tam wszedłem, żeby albo dostał wpierdol, albo ja bym komuś wpierdolił.
Źródło: YouTube
- Oleksiejczuk zrobił furorę w Azerbejdżanie. Zaskarbił serca prostym gestem
- Gamrot nie wytrzymał po słowach Pimbletta. Wysłał Anglikowi jasny komunikat przed UFC 329
- Niepokojące sceny z udziałem Dustina Poiriera. Były mistrz UFC wydał oświadczenie
- Islam Makhachev ocenił styl Garry’ego. Mistrz UFC nie gryzł się w język przed UFC 330
- Laura Grzyb powraca na XTB KSW 120. Znamy rywalkę mistrzyni IBO



