Błachowicz i Jędrzejczyk zabrali głos po walce Gamrota! Skomentowali świetny pojedynek na UFC Vegas 57
Mateusz Gamrot podczas gali UFC zaskoczył wielu niedowiarków. Był skazywany na porażkę, jednak ostatecznie to jego ręka powędrowała w górę.
Za nami gala UFC Vegas 57 i pierwszy main event „Gamera”. Polak w walce wieczoru zmierzył się z Armanem Tsarukyanem. Rywal był faworyzowany nie tylko przez bukmacherów, ale również przez ekspertów, którzy typowali porażkę Gamrota.
Błachowicz i Jędrzejczyk komentują zwycięstwo Gamrota
Pojedynek był bardzo wyrównany, jednak sędziowie nie mieli wątpliwości. Po pięciu rundach na kartach punktowych Gamrot wygrał trzy odsłony. Dwie pierwsze rundy trafiły na konto Armana, jednak po 10 minutach walki przeciwnik zwolnił, a Polak zaczął zyskiwać przewagę.
Po walce Gamrotowi pogratulował sam Khabib Nurmagomedov. Zamieścił również w social mediach wpis, w którym przekazał, że chciałby obejrzeć kolejne 5 rund. Głos po zwycięstwie „Gamera” zabrali także byli mistrzowie UFC, czyli Jan Błachowicz i Joanna Jędrzejczyk.
– Co za walka. Gratulacje – napisał Błachowicz. W podobny sposób zareagowała Jędrzejczyk.
What a fight 👊 Congrats @gamer_mma 👏
— Jan Blachowicz (@JanBlachowicz) June 26, 2022
@ufc #UFCVegas57 what a fight @gamer_mma @ArmanUfc 🔥🔥
— Joanna Jedrzejczyk (@joannamma) June 26, 2022
Źródło: Twitter
- Ostatnie spotkanie przed UFC Baku. Oleksiejczuk i Magomedov stanęli naprzeciw siebie
- Pimblett wskazał swój cel. McGregor jest kuszącą opcją, ale liczy się mistrzowski pas
- Oficjalne ważenie przed UFC Baku za nami. Michał Oleksiejczuk wypełnił limit
- Oleksiejczuk zrobił furorę w Azerbejdżanie. Zaskarbił serca prostym gestem
- Gamrot nie wytrzymał po słowach Pimbletta. Wysłał Anglikowi jasny komunikat przed UFC 329



