GROMDA

GROMDA 6 PPV – Jak wykupić PPV? Transmisja walk na gołe pięści, stream online

Przed nami kolejna gala GROMDA 6! W piątek tj. 17 września 2021 roku będziemy świadkami wielkiego finału, gdzie do ringu wejdzie Tomasz „Zadyma” Gromadzki, a jego rywalem będzie Vasyl Halych. Oprócz finału zobaczymy kolejny turniej GROMDA 6 i dwa super-fighty. W rewanżowej walce Łukasz Parobiec zmierzy się z potężnym „Kruszyną”. Kolejnym extra pojedynkiem jest starcie Karola „King Konga” Grzesiuka z zawodnikiem lżejszym o ponad 40 kg, czyli „Kosą”. Gala GROMDA 6 odbędzie się tylko w PPV. Transmisja i stream online PPV.

GROMDA 6 PPV – Jak wykupić?

 Na GROMDA 6 w walce wieczoru zmierzą się ze sobą finaliści trzeciego i czwartego turnieju, czyli Vasyl Halych i Tomasz „Zadyma” Gromadzki. Stawką pojedynku będzie aż 100 tysięcy złotych, więc zarówno pierwszy, jak i drugi wojownik będą chcieli udowodnić w tym boju kto jest najlepszy!

Vasyl to zwycięzca trzeciego turnieju GROMDA. Przypomnijmy, że Ukrainiec swój debiut w organizacji zaliczył podczas pierwszej edycji GROMDY, gdzie najpierw w turnieju pokonał Pawła Dziubę, jednak w półfinale musiał uznać wyższość Michała Bławdziewicza. Pół roku później powrócił i na GROMDA 3 efektownie rozprawił się z Dawidem Stolarskim, Karolem Żołkowskim i Denisem Załęckim. Halych (4-1), który trenuje na co dzień w łódzkim Shark Top Team zajmuje 4 miejsce w rankingu zawodników walk na gołe pięści w Polsce.

Popularny „ZADYMA” to zawodowy pięściarz, który na początku kariery w walkach na gołe pięści mierzył się jedynie w super-fightach. Po tym jak Vasyl wygrał trzeci turniej, Gromadzki nie czekał długo i zgłosił się do czwartej edycji, gdzie pokonał kolejno takich zawodników jak Dominik Michalik, Daniel Więcławski i Paweł Strzelczyk.

„Zadyma” i Vasyl są w czołówce rankingu zawodników walk na gołe pięści według portalu StrefaMMA.pl, jeśli Gromadzki wygra to awansuje i uplasuje się na pierwszym miejscu wypychając na drugą pozycję Mateusza „Don Diego” Kubiszyna.

Sprawdź!  (VIDEO) GROMDA 9 - Oficjalne ważenie i losowanie NA ŻYWO!

Oprócz wielkiego finału będziemy świadkami kolejnej edycji turnieju, do którego przystąpi ośmiu wojowników. Faworytem turnieju GROMDA 6 jest Dawid „Maximus” Żółtaszek (2-1), który ma bogate doświadczenie i jest bardzo dobrym kick-boxer z rekordem (16-5). Walczył dla takich organizacji jak m. in. IFC Fighting Championchip, Enfusion, Superkombat czy DSF. W zawodowym MMA popularny Maximus ma na swoim koncie 3 walki (2 zwycięstwa i porażka). Żółtaszek od 2020 związany z organizacją GROMDA i jest finalistą 2 gali. Dawid na co dzień mieszka i trenuje w Anglii w PRIZEFIGHTERS oraz Maximus Team.

Poniżej znajdziecie informacje gdzie i jak wykupić PPV na galę GROMDA 6 oraz kartę walk.

Vasyl i Gromadzki są wyjątkowo twardzi i nie kalkulują. Kursy bukmacherskie są więc dość wyrównane i wciąż ulegają zmianie. Aktualnie blisko 70 procent obstawiających wybrało zwycięstwo Gromadzkiego z kursem 1.84. Natomiast kurs na wygraną Vasyla Halycha to 1.80.

Galę GROMDA 6 obstawisz tylko u oficjalnego partnera organizacji – tutaj. Rejestrując się w BetClic otrzymasz na start cashback do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Kto wygra galę GROMDA 6?

W celu obstawienia zakładów wystarczy kliknąć w kurs, a następnie otworzyć konto.

  • Dawid „Maximus” Żółtaszek – 1.60
  • Patryk „CHACIA” Chacia – 5.50
  • Marcin „WĄSKI” Kunikowski – 7.50
  • Przemysław „REKSIO” Rekowski – 10
  • Tomasz „KALINIAK” Kalinowski – 10
  • Arkadiusz „KARABIN” Sauter –  12
  • Mateusz „ŚWIR” Wijas – 13
  • Daniel „JAPA” Utkowski – 18
Sprawdź!  (VIDEO) "Don Diego" publikuje prywatne rozmowy z Denisem Załęckim! Ostra odpowiedź na słowa "Bad Boya"!

GROMDA 6 Kiedy oglądać?

Data: piątek (17.09.2021)
Godzina: 20:00
Miejsce: Pionki
Transmisja: w PPV

GROMDA 6 PPV Gdzie oglądać? Jak wykupić?

Transmisja gali GROMDA 6 PPV dostępna jest tylko na Gromda.tv i kosztuje 19,99 zł.

Karta walk GROMDA 6:

Wielki finał: Tomasz „Zadyma” Gromadzki (92,45 kg) vs. Vasyl Haych (94,5 kg)

Turniej GROMDA 6:

Marcin „Wąski” Kunikowski (110,3 kg) vs. Arkadiusz „Karabin” Sauter (83,4 kg)
Dawid „Maximus” Żółtaszek (121 kg) vs. Daniel „Japa” Utkowski (110 kg)
Przemysław „Reksio” Rekowski (94,6 kg) vs. Tomasz „Kaliniak” Kalinowski (92 kg)
Patryk Chacia (99 kg) vs. Mateusz „Świr” Wijas (99,6 kg)

Super-fight:

Kamil „Kosa” Al-Temimi (89,6 kg) vs. Karol „King Kong” Grzesiuk (133 kg)
Łukasz „GOAT” Parobiec (108 kg) vs. Bartłomiej „Kruszyna” Bielas (148,5 kg)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.