(VIDEO) Zaskakujące słowa Denisa Załęckiego! „Chwilę po gali w Krakowie miałem kolejne starcie…”
Denis Załęcki to zawodnik, który wzbudza wśród kibiców ogromne emocje. Ma wielu fanów, którzy go wspierają, ale także liczne grono hejterów.
„Bad Boy” ostatni pojedynek stoczył na gali High League 2 w Krakowie. W formule K-1 zmierzył się z Alanem Kwiecińskim i po całkowitej dominacji na pełnym dystansie trzech rund wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów.
Pomiędzy Denisem i Alanem było bardzo dużo złej krwi. Zawodnicy mieli mocny konflikt, a podczas konferencji i spotkań twarzą w twarz Załęckiemu puszczały nerwy. Kilkukrotnie uderzył swojego przeciwnika, przez co spotkał się z krytyką Internautów.
W sieci mogliśmy przeczytać komentarze m.in. od osób, które rzucały wyzwanie Załęckiemu i zapewniały, że są gotowe wyjść z nim na tak zwaną solówkę. Denis w ostatnim Q&A dla fansportu.pl zdradził, że krótko po gali High League 2 w Krakowie stoczył kolejne starcie.
Zawodnik odpowiedział na wiele ciekawych pytań od kibiców, w tym m.in. dotyczących walki z Roberto Soldiciem czy „Don Kasjo”. Całą wypowiedź Denisa Załęckiego znajdziesz poniżej:
Źródło: fansportu.pl
- UFC: Michał Oleksiejczuk przegrał w Baku. Został uduszony w 1. rundzie
- Bartosiński wyśmiał ranking KSW. Własną wersją dolał oliwy do ognia
- Sensacyjna decyzja Usyka! Oddał wszystkie pasy wagi ciężkiej
- Ostatnie spotkanie przed UFC Baku. Oleksiejczuk i Magomedov stanęli naprzeciw siebie
- Pimblett wskazał swój cel. McGregor jest kuszącą opcją, ale liczy się mistrzowski pas



