FAME MMAHigh League

(VIDEO) Denis komentuje aferę maczetową: „Dla mnie to jest śmieszne. Wszystko robione pod publikę. Nie róbmy popeliny w Internecie”

W ostatnim wywiadzie Denis Załęcki skomentował tak zwaną aferę maczetową, o której w ostatnim czasie było bardzo głośno.

Zawodnik FAME Amadeusz Roślik miał zostać zaatakowany we własnym mieszkaniu przez napastników uzbrojonych w maczetę. Po wszystkim trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację.

O całej sprawie wielokrotnie opowiadał na swoich social mediach, opublikował także nagrania, na których przedstawił, jak wygląda cała sytuacja, kto stoi za atakiem oraz jaki był motyw.

W odpowiedzi na materiały publikowane przez „Ferrariego” inni zawodnik FAME Alan Kwieciński oskarżył Roślika o to, że miał kogoś dźgnąć nożem, a poszkodowany leży teraz pod respiratorem.

Denis o aferze maczetowej

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Denis ponownie zabrał głos w tej sprawie. Już wcześniej w mocnych słowach wypowiedział się zarówno o Alanie Kwiecińskim, jak i o Amadeuszu. Tym razem dodał:

– Alan jest tak zwanym nowym e-konfidentem internetowym. No tak, rozpier**ala się publicznie, mówi że ktoś komuś nóż przyłożył, że ktoś jest w szpitalu. To jest rozp**dalanie się i pchanie na przypał kogoś. Ja się na ten temat nie chcę wypowiadać.

Dla mnie jest to śmieszne, że wszystko jest puszczane internetowo. Wszystko robione pod publikę. Nie z takiego tematu się wywodzę, nie dla mnie takie rozkminki internetowe. Śmiech na sali. Nie róbmy popeliny na Internecie, nie mówmy kto, kogo atakuje.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  Murański o awanturze na konferencji: "Takiej nienawiści nie czułem nawet do Tańculi"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.