Wrzosek odpowiada Szelidze: „Spokojnie, najpierw twój szef, później ty”
Za pośrednictwem social mediów doszło do wymiany zdań pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą. Wiele wskazuje na to, że w przyszłości zmierzą się w klatce FAME.
Były mistrz KSW ma za sobą już drugi pojedynek w federacji FAME. W debiucie dla federacji freakowej zmierzył się w starciu bokserskim z „Don Kasjo” i przegrał po decyzji sędziów. Teraz na ostatniej gali FAME 15 zawalczył z „Sariusem” i rozprawił się z nim bez żadnych problemów.
Mimo że pod koniec pierwszej rundy Wrzosek doznał kontuzji i w pozostałych odsłonach wyprowadzał ciosy jedynie lewą ręką, to od początku do końca nieustannie dominował w pojedynku z debiutującym raperem.
Wrzosek odpowiada Szelidze
„Polish Zombie” zdradził, że dobrze czuje się we freak fightach i właśnie tam chce kontynuować swoją karierę. Zawodnik po ostatniej wygranej nie traci czasu i próbuje doprowadzić do kolejnych pojedynków. Chciałby zmierzyć się m.in. z Piotrem Szeligą.
Podczas ostatniej konferencji doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań i freak fighter stwierdził, że nie da Wrzoskowi walki. Teraz jednak zmienił zdanie i na swoich Instastory napisał – „Polish Zombie”, lecz to szybko, bo u mnie zmieniły się troszkę priorytety.
„Polish Zombie” odpowiedział „Szeliemu”. Wyjaśnił, że najpierw zamierza zawalczyć z Arkadiuszem Tańculą, a dopiero później może wyjść z nim do klatki:
– Spokojnie „Szeli”. Najpierw twój szef Arkadiusz Tańcula, potem ty.

Źródło: Instagram
- UFC: Michał Oleksiejczuk przegrał w Baku. Został uduszony w 1. rundzie
- Bartosiński wyśmiał ranking KSW. Własną wersją dolał oliwy do ognia
- Sensacyjna decyzja Usyka! Oddał wszystkie pasy wagi ciężkiej
- Ostatnie spotkanie przed UFC Baku. Oleksiejczuk i Magomedov stanęli naprzeciw siebie
- Pimblett wskazał swój cel. McGregor jest kuszącą opcją, ale liczy się mistrzowski pas



