Boks

Wstrząsające sceny na gali boksu. Pięściarz padł bez żadnego ciosu! [WIDEO]

Wstrząsające sceny miały miejsce podczas gali Team Combat League. Jeden z pięściarzy bez żadnego ciosu padł na matę z powodu ataku padaczki.

Team Combat League to bokserska liga, na którą składa się 8 drużyn po trzech zawodników każda. Pięściarze występuję w kilku różnych kategoriach wagowych, a pojedynki toczone są z dwóch połów po 12 rund.

Minionej nocy miała miejsce kolejna gala Team Combat League, w której spotkali się 31-letni Tramaine Williams oraz Ryan Allen. Pierwszego z zawodników fani boksu mogą kojarzyć z nieudanej próby sięgnięcia po pas WBO w kategorii junior piórkowej.

Reprezentujący NYC Attitude Williams po niecałych dwóch minutach zastygł na środku ringu i zaczął unosić rękę niby do wyprowadzenia ciosu. Chwilę później zaczął stopniowo opadać na matę.

Tramaine Williams doznał ataku padaczki. Arbiter natychmiast przerwał walkę, a były pretendent do pasa WBO został przewieziony do szpitala. Po badaniach i krótkiej wizycie został wypisany, o czym poinformował zespół NYC Attitude.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.