GROMDA

Wrzosek z dużym uznaniem o Zadymie! Komentuje jego walki w GROMDZIE [WIDEO]

Marcin Wrzosek zabrał głos przed nadchodzącym pojedynkiem w FAME. Z dużym uznaniem wypowiedział się na temat swojego rywala.

9 grudnia odbędzie się wydarzenie FAME: Reborn, które otworzy fenomenalne starcie. Były mistrz KSW „Polish Zombie” stanie do walki z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1, jednak zawodnicy zawalczą w małych rękawicach.

„Zadyma” to zawodnik, o którym zrobiło się głośno za sprawą GROMDY, największej polskiej organizacji walk na gołe pięści, powracającej już w krwawy piątek 1 grudnia. Stoczył tam wiele brutalnych i emocjonujących pojedynków, do których Wrzosek

– Byłem na jego walkach na żywo. Jest twardy, idzie do przodu i ma dobre kardio. Tym kardio wygrywał walki. Zajeżdżał w GROMDZIE chuliganów, chłopaków z ulicy i ich wykańczał, co jest objawem wielkiego fighterskiego IQ.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.