FAME MMA

Wrzosek skomentował decyzję Włodarczyka: „Wykonał ruch dla mnie niepojęty”

Na wrześniowej gali FAME 19 w MMA miał zadebiutować Krzysztof Włodarczyk. Popularny „Diablo” wycofał się jednak z walki z Arkadiuszem Tańculą, co nie dla każdego jest zrozumiałe.

Już samo ogłoszenie boksera wywołało spore poruszenie w mediach. Dla Fame MMA był to niesamowicie istotny ruch, pokazujący nie tylko, w którym kierunku chcą iść, lecz także, na co ich stać. Tym bardziej bolesne jest to, że ostatecznie do żadnego pojedynku nie dojdzie.

W sprawie tej wypowiedział się już Arkadiusz Tańcula, który rozumie decyzję Krzysztofa Włodarczyka. Marcin Wrzosek w rozmowie z Fansportu.pl przyznał z kolei, że kompletnie nie pojmuje ruchów podejmowanych przez „Diablo”.

– Krzysztof Włodarczyk wykonał ruch dla mnie trochę niepojęty. W polskim prawie, według mojej wiedzy, zgoda werbalna jest równoznaczna ze zgodą pisemną. Krzysztof zgodził się na walkę, z tego co mi wiadomo. Gdyby się nie zgodził nie promowałby jej w social mediach. (…) Wykonał dla mnie ruch dość niezrozumiały. Może nie spodziewał się takiej fali krytyki, może nie był na to gotowy… No bo walka czekałaby go najłatwiejsza w życiu. Chociaż, może nie.

Cały wywiad z Marcinem Wrzoskiem obejrzysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.