FAME MMA

Wrzosek o niedoszłej walce Tańcula vs Diablo. Wskazał zaskakującego faworyta: „Myślę, że mógłby wygrać”

Marcin Wrzosek wypowiedział się na temat pojedynku, który miał być main eventem wydarzenia FAME 19 w krakowskiej Tauron Arenie.

Obecnie walką wieczoru jest zestawienie Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Wcześniej jednak największa polska federacja freakowa ogłosiła hitowe starcie. Pierwotnie „Aroy” miał zmierzyć się z byłym mistrzem świata Krzysztofem Włodarczykiem.

Niestety kilka dni po przekazaniu tej informacji pojedynek został odwołany. Wszystko wskazuje na to, że promotor Andrzej Wasilewski zablokował udział „Diablo” we freak fightach. Tańcula zdradził jednak, że nie wykluczone, iż w przyszłym roku FAME ponownie spróbuje zakontraktować pięściarza.

O pojedynek ten w rozmowie z fansportu.pl zapytany został Marcin Wrzosek, który przyznał, że jego zdaniem faworytem byłby Tańcula. Były mistrz świata nie trenował nigdy żadnych innych płaszczyzn poza boksem i mógłby mieć spore problemy z obroną obaleń:

– W MMA jednak jeżeli „Diablo” miał krótkie przygotowania i nie zdążył opanować chociaż podstaw obrony przed obaleniami, myślę że Tańcula mógłby wygrać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.