PRIME SHOW MMA

Wrzosek komentuje występ zawodnika Prime MMA! „Ale wstyd. Takim zawodnikom nie powinno się dawać walk”

Marcin Wrzosek zabrał głos po gali Prime Show MMA 4 i wypowiedział się na temat najkrótszego pojedynku, jaki zobaczyliśmy podczas wczorajszego eventu.

Za nami kolejne freakowe wydarzenie, które tym razem odbyło się w Szczecinie. Na czwartej edycji Prime MMA mogliśmy zobaczyć m.in. starcie pomiędzy „Don Kasjo” i „Popkiem”, pojedynek Adama Soroko ze „Stiflerem”, czy walkę Adama Oknińskiego z byłym mistrzem KSW Arturem Sowińskim.

Marcin Wrzosek uderza w zawodnika Prime Show MMA

Galę otworzyła walka Adriana Ciosa z Aleksandrem Muzheiko. Występ pierwszego z freak fighterów pozostawił wiele do życzenia. Kibice spodziewali się, że zaprezentuje w klatce nieco więcej. „Sasha” od razu po rozpoczęciu starcia wbiegł w rywala i gdy wylądowali na deskach, zasypał go gradem ciosów.

Adrian Cios nie postawił nawet żadnego oporu. Nie wyprowadził ani jednego ciosu, tylko zasłonił się przed ciosami rywala i tak wyczekał, aż sędzia przerwie walkę, która trwała 13 sekund. Dla Ciosa była to już 4 porażka w 5 pojedynkach.

Występ Ciosa skomentował były mistrz KSW i zawodnik FAME Marcin Wrzosek, który na swoim Twitterze stwierdził, że tacy freak fighterzy jak Adrian nie powinni dostawać więcej żadnych walk:

Sprawdź!  "Don Diego" wyśmiewa Denisa oraz uderza w federację PRIME: "Moda na pajacowanie dobiega końca!"

– Takim zawodnikom jak Adrian Czips nie powinno się dawać walk. Ale wstyd, typ się zwinął w kulkę i siema.

Sprawdź wywiady po Prime Show MMA 4:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.