Bez kategorii

Wojciech Gola komentuje bójkę przed FAME MMA: „To niedopuszczalne. Takie sytuacje nie działają na jego korzyść”(VIDEO)

Już dzisiaj odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke! Oprócz tego na karcie walk aż 10 innych pojedynków w tym powrót do klatki Amadeusza Ferrariego, Piotra Szeligi, Arkadiusza Tańculi, czy Sylwestra Wardęgi. Na jeden dzień przed eventem z pojedynku wypadł „Boxdel”, który miał zawalczyć z Maksymem Ziółkowskim. Nowym rywalem „Maksymalnie” będzie Filip Zabielski.

Przed piątkowym ważeniem i media treningiem w hotelu doszło do awantury z udziałem Amadeusza Ferrariego i Alana Kwiecińskiego. Co ciekawe w bójce brał również udział ojciec Ferrariego.

„Tym razem to był Alan, nie ma za dużo o czym mówić. Szedłem sobie z ojcem, stuknęliśmy się barkami. Ja poszedłem dalej a nagle dostałem kopa w plecy. Mój ojciec wleciał w niego. Wniósł go do hotelu i go do ściany przycisnął. Wypier**m mu liścia. Nie ma co za dużo opowiadać (…) w pewnym momencie Szeliga odciągnął mojego ojca i doszło do konfrontacji na pięści. Dostał piz*ę. Chciałbym żeby nie wypowiadał się na mojego ojca.” – skomentował Ferrari w wywiadzie dla fansportu.pl

O sytuację został spytany Wojciech Gola – „Wiemy o tym. Szczerze mówiąc takie zachowania są niedopuszczalne, jeszcze nie rozmawialiśmy z Alanem i Amadeuszem. Nie wiemy do końca co tam się wydarzyło, jeden mówi, że ten zaczął, a drugi że tamten. Skończyło się to tak, że Amadeusz może zawalczyć i nie ma większej kontuzji ale to sytuacja niedopuszczalna.”

„Alan nie ma zaplanowanej żadnej walki ale takie sytuacje nie działają na jego korzyść”

Gala FAME MMA 11 rozpocznie się o godzinie 20:00.

Sprawdź!  "Don Kasjo" o Arturze Szpilce: "Znam jego słabości. Trener wierzy, że go pokonam, bo mam podobny styl do..."

WYKUP DOSTĘP -> OGLĄDAJ NA ŻYWO

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.