FAME MMA

Włodarczyk osiągnie wysoki poziom w MMA? Minda o przygotowaniach Diablo do FAME 22 [WIDEO]

Kamil Minda skomentował przygotowania Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka do gali FAME 22 na PGE Narodowym.

Po raz pierwszy w klatce Fame MMA „Diablo” stawił się na face to face i ogłoszenie jego pojedynku z Amadeuszem „Ferrarim”. Niebawem jednak okazało się, że gala FAME 22 odbędzie się na PGE Narodowym i doszło do zmiany rywala.

Tym samym Krzysztof Włodarczyk w formule MMA zadebiutuje przeciwko Jarosławowi „pashyBicepsowi” Jarząbkowskiemu. Legenda polskiego e-sportu spróbowała już swoich sił w tej formule i przegrała na gali High League.

Kamil Minda o przygotowaniach „Diablo”

Redaktor Fansportu TV Michał Tuszyński próbował po raz kolejny złapać „Diablo” po treningu w Akademii Sportów Walki Wilanów. O ile Krzysztofa Włodarczyka nie spotkał, to miał możliwość przeprowadzenia wywiadu z Kamilem Mindą, który pomaga pięściarzowi w przygotowaniach do debiutu.

– Wydaje mi się, że ma „duch sportowca” i osiągnął bardzo wysoki poziom w boksie. To dla niego bardzo dobre ze względu na to, że ma psychikę mistrza. Dlatego, jeśli będzie trenował i uczciwie się przygotowywał, to myślę, że zdobędzie mocny poziom w MMA. Trenuję z nim na co dzień, więc widzę, że można zrobić z niego dobrego zawodnika. Ma mocną psychę i jak na boksera jest silny – powiedział „King Kong”. Zdradził też, na jakich elementach najbardziej się skupiają w pracy z Włodarczykiem oraz jak sam zawodnik odnajduje się w klubie Oknińskiego. Całość w powyższym materiale.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.