Boks

Włodarczyk jednak zawalczy w MMA? „Niedługo się spotkamy z Oknińskim. Ta przygoda…”

Krzysztof Włodarczyk skomentował swoje pierwsze treningi MMA. Wygląda na to, że w przyszłości będzie chciał wrócić do tej formuły.

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem federacji FAME, debiut „Diablo” w klatce oglądalibyśmy już podczas wrześniowej gali w Krakowie. Niestety kilka dni po ogłoszeniu starcia byłego mistrza świata z Arkadiuszem Tańculą pojedynek został odwołany.

Według nieoficjalnych doniesień występ Włodarczyka w FAME zablokował promotor Andrzej Wasilewski. Jak jednak zdradził sam Tańcula, federacja będzie chciała jeszcze raz nawiązać współpracę z pięściarzem, kiedy skończy się jego obecny kontrakt.

Teraz przy okazji gali bokserskiej we Wrocławiu o wejście do świata MMA zapytany został sam „Diablo”, który ma za sobą kilka treningów MMA pod okiem Mirosława Oknińskiego. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że jego przygoda z tą formułą jeszcze się nie zakończyła:

– Mirka Oknińskiego bardzo lubię, bardzo szanuję, jest fajnym człowiekiem. Nigdy nie mów nigdy. Ja go z nam chyb od 23 lat i tyle. Teraz jestem w rozjazdach, ale myślę, że niedługo się spotkamy. (…) Przygoda z MMA była naprawdę fajna, nietuzinkowa. Przygoda, która myślę, że jeszcze się nie zakończyła.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.