GROMDA

Wiemy, kiedy rewanż Don Diego vs Balboa! Szef GROMDY potwierdza [WIDEO]

Mariusz Grabowski udzielił jednoznacznej wypowiedzi, kiedy możemy spodziewać się kolejnej walki o pas organizacji GROMDA. W rewanżu spotkają się „Don Diego” oraz „Balboa”.

Najbliższy Krwawy Piątek odbędzie się już za kilka dni, 1 marca. W ringu podczas GROMDA 16 znajdą się tacy zawodnicy, jak Marcin „Wasyl” Wasilewski, Sebastian „Scarface” Skiermański, czy Jakub „Joker” Szmajda, Skład gali gwarantuje duże emocje zarówno podczas superfightów, jak i w turnieju.

Limitowana pula biletów na GROMDA 16 dostępna jest w serwisie eBilet. Galę obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Transmisja już w ten piątek, 1 marca, o godzinie 19:00.

Don Diego vs Balboa – znamy datę rewanżu!

Podczas GROMDA 16 poznamy kolejnego zwycięzcę zawodów, który zbliży się do walki o pas. W zaległym finale zmierzą się „Buła” oraz „Basque”. To kolejny krok do starcia z niekwestionowanym mistrzem, Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Bijok z Rzeszowa już od jakiegoś czasu wie, co go czeka w kolejnej obronie. „Balboa” zagwarantował sobie rewanż nokautując w 1. rundzie Simona „Savage’a” Henriksena. Szef GROMDY, pan Mariusz Grabowski, w trakcie Loży Ekspertów na Fansportu TV wskazał konkretną galę, gdzie panowie się zmierzą:

Sprawdź!  Szeliga skomentował poddanie przez narożnik: "Jak zobaczyłem ten ręcznik to się wk***wiłem"

Mówimy o rewanżu Bartłomieja Domalika z Mateuszem Kubiszynem, który tak naprawdę pewnie się wydarzy na kolejnej GROMDZIE, na gali GROMDA 17… Tutaj jest wszystko dogadane.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.