GROMDA

Wielki pojedynek na GROMDA 15! Kubiszyn zmierzy się z Parobcem!

GROMDA ogłosiła hitowy pojedynek! Największa organizacja walka na gołe pięści w Polsce powraca z naprawdę mocnym wydarzeniem, w którym niepokonany mistrz zmierzy się z ulubieńcem kibiców.

O takim starciu mówiło się już od dłuższego czasu. W końcu federacja zestawiła Mateusza „Don Diego” Kubiszyna z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Do pojedynku dojdzie 1 grudnia podczas gali GROMDA 15, na którą zaplanowano również mocne debiuty.

Wielka walka na GROMDA 15

Kubiszyn to zawodnik, który od samego początku jest związany z organizacją. Wygrał pierwszy wielki finał, efektownie nokautując „Tysona” oraz zdobył mistrzowski pas. Bez wątpienia jest największą gwiazdą GROMDY i ma na swoim koncie wiele emocjonujących oraz krwawych walk.

Z kolei jego rywal to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w walkach na gołe pięści. „Goat” ma także za sobą grono wiernych fanów i podobnie jak Kubiszyn zawsze dostarcza masę emocji. Parobiec ma za sobą ciężkie nokauty, błyskawiczne zwycięstwa, czy też rekordowo długą walkę, którą wygrał dopiero po ponad 22 minutach ostatniej nieograniczonej czasowo rundy.

Sprawdź!  Don Diego o początkach w GROMDZIE: "Miałem wziąć udział w jednej walce. Zobaczyłem, jak to wygląda i..."

Od dłuższego czasu „Goat” zapowiadał, że na jego celowniku znajduje się „Don Diego”. Najpierw musiał jednak odbudować się po ostatniej porażce i gdy dosłownie zdemolował dwóch przeciwników w pierwszych rundach, dostał szansę na starcie z mistrzem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.