Clout MMAKSW

Wielki Bu przypomina słowa Dawida Załęckiego! Ojciec ostrzegał Denisa przed walką z Natanem!

„Wielki Bu” nie przepuścił okazji i wbił potężną szpilkę w swojego rywala Denisa Załęckiego. Odniósł się do wypowiedzi jego ojca Dawida.

Patryk Masiak podczas gali Clout MMA 3 zmierzy się z „Bad Boyem” w walce na zasadach K-1. Wczoraj jednak media obiegła informacja, że Załęcki stoczy drugi pojedynek. Po starciu z „Wielkim Bu” wyjdzie do walki z Natanem Marconiem, co zaskoczyło wielu kibiców, gdyż jeszcze tydzień wcześniej mówił, że nie ma szans na takie zestawienie.

Bardzo szybko Internauci zaczęli przypominać słowa z wywiadu Dawida Załęckiego dla fansportu.pl. Ojciec Denisa stwierdził w nim m.in. że żaden z zawodników freakowych nie powinien dać walki Natanowi. Nie szczędził przy tym mocnych słów:

– Idiotą będzie ten, kto da mu walkę. Za to, że on tak komuś jedzie i ktoś da walkę, to znaczy, że jest głupszy od niego i zniża się do jego poziomu.

Dawid zwrócił się również bezpośrednio do syna i przekazał, by ten pod żadnym pozorem nie zgodził się na starcie z Marconiem. Całą rozmowę z Załęckim znajdziesz tutaj:

Sprawdź!  Trener Okniński osiągnął swój cel? "Walczyłem sam ze sobą..."

Bardzo szybko temat podłapał „Wielki Bu”, który nie mógł przepuścić takiej okazji. Postanowił wcielić się w rolę Denisa i przeprowadzić rozmowę z Dawidem. Na swoim kanale opublikował materiał, którym wbija mocną szpilkę w rywala.

Co ciekawe, Masiak spodziewał się, iż „Bad Boy” mimo słów ojca przyjmie walkę z Natanem. Wspominał o tym kilkukrotnie i przyznał, że ten przyjmie ofertę bez znaczenia na falę krytyki ze strony fanów freak fightów:

Całą galę wraz z pojedynkiem „Wielki Bu vs Denis Załęcki obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.25Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.