Clout MMA

Wielki Bu otwarty na walkę z Denisem Labrygą! „Zmiótłbym go na zasadach…”

Patryk „Wielki Bu” Masiak raz jeszcze wypowiedział się o Denisie Labrydze. Freak fighter Clout MMA niedawno ponownie zabrał głos w sprawie ich potencjalnego zestawienia.

Masiak już od dawna pytany był o ewentualną walkę z Głogowianinem, jednak zawsze zaznaczał, że nie chce stawać na drodze rozwoju Labrygi. „Wielki Bu” często podkreślał, że jest fanem talentu Denisa i nie uważa, by walka z nim była jakkolwiek rozwojowa. Potencjalny rywal wypowiedział się na temat Patryka w ostatnim wywiadzie dla Fansportu.pl. Denis Labryga powiedział tam między innymi, że pojedynek z Masiakiem byłby „do jednej bramki”.

Również z tym kanałem porozmawiał Patryk Masiak. „Wielki Bu” uważa na ten moment, że o ile walka z Denisem Labrygą podobałaby się widzom, o tyle nie byłaby wymierna dla samych zawodników. Zdecydowanie lepiej byłoby, gdyby w najbliższym czasie obaj poprawili swoje rekordy i podbudowali się medialnie. Dzięki temu więcej zyskaliby przy okazji ewentualnego zestawienia.

Jeśli Denis nie czuje w tym wyzwania, to mógłby też się zdziwić. Wydaje mi się, że do walki w pełnej formule muszę się jeszcze przygotować, bo nie jest to „Tarzan” ani „Lupa”, Ale jeśli mielibyśmy się bić boksersko, np. bez rękawic, to by się mocno zdziwił. Obserwuję jego treningi. Może kopie, może jest silny, ale wydaje mi się, że jakbyśmy mieli bić się na tej samej zasadzie, co wykrzykiwał Denis Załęcki, to bym zmiótł Labrygę. W pełnej formule? Jeszcze muszę odrobić tę lekcję.

Na chwilę obecną mogę go zbić boksie. Jeżeli go zbiję, to możemy iść dalej po MMA.

Clout MMA: Labryga vs Załęcki – kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Najman zainkasował "liścia" z zaskoczenia! Autorem... Adrian Cios! [WIDEO]

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.