Clout MMA

Większość zawodników jest na dopingu!? Lizakowski ujawnia: „Nie można mówić, że cała Polska, ale na pewno…”

Piotr Lizakowski w ostatnim wywiadzie skomentował słowa Krzysztofa Włodarczyka. Freak fighter potwierdził, że większość zawodników MMA stosuje doping.

Kilka tygodni temu „Diablo” w wywiadzie dla Super Expressu w mocnych słowach wypowiedział się na temat mieszanych sztuk walki. Stwierdził, że zawodnicy MMA to oszuści, gdyż stosują dopingujące. Jest przekonany, że wszyscy fighterzy w kraju korzystają ze środków wspomagających:

– Przebadajmy całą kartę MMA w Polsce. Jak myślisz, ile by było tam wpadek? Tam nie ma badań! Każdy wie, z czym to się je, a więc nie robią tych badań nigdzie, totalnie nigdzie. Możesz wziąć wszystko tak naprawdę, wyjść do walki i się cieszyć, że wygrałeś. Ale tak naprawdę, czy ty wygrałeś?

– Czy ty oszukałeś przeciwnika, oszukałeś ludzi? Okłamujesz każdego, nawet tego kibica, który cię ogląda. Ja rozumiem, przygotowujesz się, praca pracą, ale te środki, które są niedozwolone, gdzieś tam pomagają w jakiś sposób. Więc tak naprawdę jesteś oszustem.

Teraz o jego słowa zapytany został „Lizak” z Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie trenerem jest Mirosław Okniński, który wielokrotnie głośno krytykował doping i sterydy. Przyznał, że Włodarczyk przesadził, twierdząc, iż każdy w Polsce korzysta z takich substancji.

Sprawdź!  Pudzianowski o zamieszaniu ze Scarfacem! "Będzie mydlony mydełkiem"

Mimo to nadal zszokował, gdyż jak sam oświadczył, około 90 procent zawodników w Polsce stosuje doping. Zapewnił też, że czysty jest m.in. Marian Ziółkowski czy zawodnicy z klubu Oknińskiego:

– No może przesadził z tym, że cała, ale 90 procent to tak. U nas chłopaki nie biorą środków dopingujących, także nie można mówić, że cała. Znam zawodowców z Polski, którzy wiem, że nie biorą. Nie można mówić, że cała, ale 90 procent na pewno.

Kursy na walkę Lizakowski – Najman

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.