KSW

[WIDEO] „We mnie jest złość takiej hieny” – zapowiedź walki Zaromskis vs. Grzebyk 2 na KSW 62. Polak ogromnym faworytem bukmacherów

W przyszły weekend odbędzie KSW 62. Na tej gali dojdzie do wielu interesujących pojedynków. W jednym z nich zobaczymy rewanżowy pojedynek pomiędzy Mariusem Zaromskisem a Andrzejem Grzebykiem.

Do ich pierwszego starcia doszło  na KSW 56. Polak dosyć szybko złamał nogę. Jednak z tą kontuzję zawalczył niemal całą rundę. Jednak po powrocie do stójki Andrzej nie był zdolny do walki i sędzia Tomasz Bronder przerwał tą potyczkę i ogłosił Litwina zwycięzcą tej potyczki.

Marius Zaromskis jest prawdziwym weteranem mieszanych sztuk walki. W swojej bogatej karierze walczył dla wielu świetnych organizacji takich jak: Strikeforce, Bellator czy Dream. Przez lata dał się poznać jako niezwykle widowiskowo walczący zawodnik, który nieraz udowodnił, że posiada stójkę na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście Litwin najlepsze czasy ma już za sobą.

Andrzej Grzebyk jest byłym mistrzem organizacji Fight Exclusive Night. Przez swoją drogę w FEN dał się poznać jako niezwykle ambitny zawodnik, który zawsze dąży do zakończenia walki przed czasem. Po wielu miesiącach konfliktu z  FEN ostatecznie rozstał się z tą federacją i podpisał kontrakt z KSW. Jego debiut dla nowego pracodawcy odbył się na KSW 53, gdzie w 2. rundzie pokonał przez TKO Tomasza Jakubca.

Andrzej Grzebyk faworytem bukmacherów w starciu z Mariusem Zaromskisem

Andrzej Grzebyk w ostatnim czasie często jest faworytem w swoich walkach i nie inaczej jest tym razem. Na wygraną naszego rodaka kurs wynosi 1.08 a na zwycięstwo Litwina 7.90.

Sprawdź!  Michał Włodarek powraca i zawalczy na KSW 59! Jego rywalem były zawodnik UFC!

Kursy:
Wygrana: Andrzej Grzebyk 1.08
Wygrana: Marius Zaromskis 7.90

Darmowy zakład na walkę Andrzeja Grzebyka z Mariusem Zaromskisem

Razem z naszym partneremlegalnym polskim bukmacherem STS przygotowaliśmy promocję dla fanów sportów walki. Na galę UFC Vegas 31 możesz odebrać darmowy zakład za 29 zł!

Co należy zrobić, aby zgarnąć „free bet” od STS? Wystarczy otworzyć konto – tutaj – z kodem „FANSPORTU„. Oprócz tego na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany – otrzymasz zwrot na konto główne!

Oficjalna zapowiedź walki Zaromskis vs. Grzebyk 2

źródło: Youtube/ KSW

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *