FEN

[WIDEO] Patryk Duński brutalnie rozbija Kamila Łebkowskiego zaliczając najszybszy nokaut w historii FEN

Obecnie w Ostródzie odbywa się FEN 35. Na tej gali debiutujący w organizacji Patryk Duński zrobił chyba największą niespodziankę tego wieczoru nokautując w 1. rundzie doświadczonego Kamila Łebkowskiego w zaledwie 16 sekund.

Kamil „Bomba” Łebkowski jest bardzo doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk. Na swoim koncie ma prawie 30 pojedynków. W przeszłości walczył dla takich organizacji jak PLMMA, WSOF czy ACB. Od 2016 roku występuje dla FEN, gdzie pokonywał takich rywali jak: Piotr Hallmann czy Łukasz Demczur. Obecnie posiada on niechlubną serię dwóch porażek. W ubiegłym roku na FEN 29 został znokautowany przez Kacpra Formelę. Porażka na FEN 35 była jego trzecią przegraną przed czasem z rzędu.

Patryk Duński mimo nie najlepszego rekordu dał się poznać jako niezwykle ambitny zawodnik co udowodnił dzisiejszego wieczoru. Walczył dla takich organizacji jak: PLMMA, TFL czy Celtic Gladiators. Walka na FEN 35 była jego powrotem po dwuletniej przerwie. W 2019 roku na Contender Fight Night Night 2 poddał Macieja Kalicińskiego.

Patryk Duński brutalnie nokautuje Łebkowskiego

Runda 1:

Sprawdź!  21-letni Cezary Oleksiejczuk zdobył pas FEN i rzucił wyzwanie Michałowi Materli: "Chcę walczyć o pas w kategorii do 84 kg i chcę Michała Materlę"

Walkę od ciosów prostych lewą ręką zaczął widocznie rozluźniony Łebkowski, który zaczął dobrze pracować na nogach. Nieoczekiwanie po szybkim i niezwykle celnym lewym prosty „Bomba” padł na matę. Patryk szybko do niego doskoczył dobijając rywala, przez co sędzia zmuszony był przerwać to starcie oszczędzając zdrowia Łebkowskiemu. Tym zwycięstwem Patryk Duński przeszedł do historii organizacji, ponieważ był to najszybszy nokautem w historii organizacji. Kamil nie będzie tej walki wspominał dobrze. Komentator Andrzej Janisz po zakończeniu tej walki krzyknął: „Kamil, skończ z tym sportem” apelując do Łebkowskiego.

źródło: Polsat Sport Fight

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.