FAME MMAHigh League

[WIDEO] „Muszę cię ku**a rozczarować” – Medusa przed walką z Ratajem na High League 1

Już w sierpniu odbędzie się pierwsza gala organizacji High League, której szefem jest Malik Montana. Niedawno ogłoszono, że na tym wydarzeniu Medusa zmierzy się z Maciejem Ratajem.

„Medusa” to tak naprawdę Adrian Salamon. Jest on znany ze swojej działalności na kanale Youtube, gdzie jest niezwykle popularny. Jego kanał posiada ponad 1.2 miliona subskrypcji. . Na jego koncie znajduje się obecnie ponad 160 filmów o różnorodnej tematyce. Spore grono fanów Medusy zyskało nawet własną nazwę – określani są jako „Wariaci Medusy”.  Swoją przygodę z MMA rozpoczął w 2019 roku, gdzie na Fame MMA 4 pokonał Piotra „Knaziuu” Knasia.

Maciej Rataj od lat bierze udział w zawodach sylwetkowych, gdzie odnosi spore sukcesy. Szerszej publiczności jest znany z udziału w programie „Ex na plaży”. Swoją pierwszą walkę w MMA stoczył na FAME MMA 6, gdzie został poddany przez Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. W swoim ostatnim boju na FAME MMA 7 wypunktował Sebastiana „Ztrolowanego” Nowaka.

„Medusa” zabiera głos po ogłoszeniu jego walki z Ratajem

Na kanale „Winny Live” opublikowano nagranie z Instastory Medusy, gdzie zabiera on głos w sprawie swojej walki na High League 1 oraz zapewnia, że w tym boju zwycięży przed czasem.

Sprawdź!  Daniel Omielańczuk zabrał głos! Uderza w Denisa Załęckiego po High League 6!

„Mordeczki właśnie została ogłoszona moja walka. Dziękuję za wsparcie. Obiecuję wam, że przedstawię grupę wariatów Medusy w taki sposób, że nie będziecie się wstydzić za to komu kibicujecie. Trenuje mocno, kurde poobijany cały, poharatany, ale to zaowocuje. Lecimy tam. Obiecuję, że skończę to ku**a szybko przed czasem. Maciek Rataj powiedział, że jest przekonany, że wygra. Muszę cię ku**a rozczarować.” – powiedział na swoim Instastory Medusa

Gala High League 1 odbędzie się 28 sierpnia w Ergo Arenie w Gdańsku.

źródło: Youtube/Instagram

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.