KSW

[WIDEO] Adrian Bartosiński brutalnie nokautuje Michała Michalskiego w 1. rundzie na KSW 62

Za nami kolejne starcie na KSW 62, w którym zmierzyli się ze sobą Michał Michalski i Adrian Bartosiński. Co ciekawe obaj zawodnicy należą do jednej grupy menadżerskiej Artnox Fight Sport. Ogromnym faworytem bukmacherów w tym boju był Michał Michalski. W 1. rundzie przez brutalny nokaut zwyciężył „Bartos”.

Michał Michalski vs. Adrian Bartosiński

Michał Michalski jest finalistą drugiego sezonu programu MMAster, gdzie w finale przegrał z Danielem Skibińskim. Po pięciu walkach w Fight Exclusive Night zadebiutował w federacji KSW. Na gali z numerem 43 po fenomenalnej batalii został poddany przez Dawida Zawadę. Obecnie posiada świetną serię trzech wygranych. W ostatnim boju podczas KSW 58 wygrał przez techniczny nokaut w 1. rundzie z Aleksandarem Rakasem.

Adrian Bartosiński do tej pory nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Szerszej publiczności jest znany z programu „Tylko Jeden”, gdzie doszedł do finału pokonując Pawła Kiełka i Piotra Walawskiego. Jednak kontuzja wyeliminowała go z finału, gdzie miał się zmierzyć z Tomaszem Romanowskim. W tym roku wystąpił na KSW 59, gdzie pokonał Lionela Padillę.

KSW 62: Michał Michalski vs. Adrian Bartosiński

Runda 1:

Rundę rozpoczął Michalski od niskiego kopnięcia. „Bartos” zaczął wywierał presje, ale to Michał zaczął kuć rywala ciosami prostymi. Po tej akcji Bartosiński wypuścił krótką serię ciosów i docisnął rywala do klatki. Walka szybko wróciła do stójki. Michalski cały czas trafiał ciosami i niskimi kopnięciami.  Bartos w pewnym momencie wypuścił piekielną serię ciosów sierpowych, po których posłał rywala na deski. „Bartos” szybko doskoczył do rywala i zasypał Michała kanonadą ciosów zmuszając sędziego do przerwania tej walki.

Wyniki KSW 62

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *