FAME MMA

Wardęga wraca do klatki! Już dzisiaj poznamy wszystkie szczegóły gali FAME: Reborn!

Już dzisiaj poznamy wszystkie szczegóły kolejnej gali FAME MMA. Federacja ogłosiła pierwszego zawodnika, a więcej informacji ujawni podczas wieczornego programu.

9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala FAME: Reborn. Pierwszym z bohaterów jest Sylwester Wardęga, o którym w ostatnich miesiącach było bardzo głośno. Razem z „Konopskyym” odpowiada za ujawnienie afery Pandora Gate, która skutkowała wyrzuceniem z federacji Marcina Dubiela oraz „Fagaty”, a także usunięciem ze spółki „Boxdela”, który sprzedaje swoje udziały.

Jego powrót do klatki bez wątpienia wzbudzi duże zainteresowanie, mimo że nie najlepiej radził sobie do tej pory. Wardęga stoczył dwa pojedynki, które przegrał przed czasem. Tym razem jednak ma zmierzyć się z rywalem o takim samym bilansie. Według niepotwierdzonych doniesień podczas FAME: Reborn Wardęga zawalczy z Sebastianem Fabijańskim.

Czy rzeczywiście dojdzie do takiego zestawienia, dowiemy się już dzisiaj. O godzinie 19:00 rozpocznie się bowiem program Cage, podczas którego zostanie ogłoszona cała karta walk.

Widzimy się już w poniedziałek o godzinie 19:00 na pierwszym CAGE’u przed galą FAME: REBORN. Czemu REBORN? Wszystko okaże się już wkrótce… Podczas trwania programu opublikujemy pełną kartę walk i dużo mocnych informacji. Będzie naprawdę gruuubo – zapowiedziała organizacja.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.