FAME MMA

Wardęga nie chce kolejnej konfrontacji z Don Kasjo! Wycofa się z programu FAME?

Kasjusz Życiński w wielkim stylu powraca do FAME i nie bierze jeńców. Podczas wczorajszego cage’a poruszył głośny temat Pandora Gate.

Nagrania Sylwestra Wardęgi wywołały ogromną aferę. Federacja zareagowała stanowczo i oświadczyła, że „Boxdel” zostanie usunięty ze spółki. Niedługo później włodarze zmienili jednak zdanie i wszystko pozostaje bez zmian, a Michał Baron wraca do klatki na jubileuszowej gali.

Jak się okazuje, materiały o „Boxdelu” nie wpłynęły nie tylko na jego pozycję w FAME, ale również nie zepsuły jego relacji z Wardęgą. Obaj panowie wzięli udział we wczorajszym cage’u, co mocno nie spodobało się nie tylko dużej części widzów, ale również Kasjuszowi, który zmierzy się z włodarzem.

W trakcie programu wykonany został do niego telefon, a „Don Kasjo” nie szczędził mocnych słów pod adresem Wardęgi. Wytknął mu, że jedynie zrobił aferę na głośnych materiałach, ale w przypadku większości zamieszanych osób nie zostało wszczęte żadne postępowanie. Sprawa toczy się jedynie przeciwko „Stuu„.

Poruszyłeś jego sprawę i co to zmieniło? Powiedz mi: co się zmieniło, że poruszyłeś jego sprawę i dalej siedzicie razem? Tyle milionów ludzi widziało jego prostą manipulację. Możliwe, że więcej ludzi tam w ch…ja zrobił i przez to mają zniszczone życie. To, że Boxdel ma dużo ludzi obok siebie i go wyprostowali, to akurat fajnie, udało mu się. Ale możliwe, że inni nie mają takiego poparcia i takich mediów.

Wardęga nie był w stanie wydusić z siebie słowa, aby odpowiedzieć, a temat został szybko ucięty. Jak się okazuje, Sylwester nie chce kolejnej konfrontacji z „Don Kasjo”. Miał poprowadzić face-to-face, jednak Życiński zdradził, że już się z tego wycofuje:

Sprawdź!  Murański twarzą w twarz z Tańculą stracił pewność siebie! W jutrzejszej walce zobaczymy łokcie! [WIDEO]

– Syluś Wardęga już chce się wycofać z prowadzenia F2F mojego z grubym „Baxtonem”. Jeżeli nie uda mu się nagrać jakiegoś manipulacyjnego materiału na mój temat, to robi spier…kę. Wielki szeryf Internetu czuje się tylko mocny, jak jest za swoim monitorem i nikt mu nie odpowiada na jego manipulacje. Oszust, manipulant.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.