FAME MMA

Walka na gołe pięści na FAME 21! Pierwsze takie starcie w historii freak fightów

Organizacja Fame MMA po raz kolejny zaczyna we freak fightach coś nowego. Jak ogłoszono w jej szeregi wstąpi „Kaczor BRS”, który z „Hejterem” zawalczy… na gołe pięści!

Obaj panowie dobrze znani są kibicom Fame MMA. Mariusz „Hejter” Słoński debiutował jeszcze na 7. edycji, gdzie przez poddanie pokonał Tomasza Olejnika. Po dziś dzień jest to jedna z dwóch jego wygranych we freak fightach. Łącznie po 8. pojedynkach „Hejter” ma rekord 2-5, 1 NC.

„Kaczor BRS” z drzwiami wszedł do konkurencyjnej organizacji Prime Show MMA. Raper był sobą na konferencjach i ku uciesze publiki atakował Jasia Kapelę. To właśnie z nim debiutował i zdemolował go w 2. rundzie.

FAME 21: Walka na gołe pięści w Gliwicach!

Wczoraj ogłoszono, iż podczas zbliżającej się wielkimi krokami FAME 21: Adamek vs. Bandura dojdzie do pierwszej w historii freak fightów walki na gołe pięści! Od dawna w największych konfliktach padały wyzwania na starcie w tej formule. Ostatecznie zmierzą się w nim „Kaczor BRS” oraz „Hejter”.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek chętny na walkę z Pawłem Tyburskim? "Połóżcie walizkę hajsu, pokażcie mi klatkę, dajcie mi szczękę i..."

W zależności od tego, jaki będzie odbiór tego typu pojedynku, można w przyszłości spodziewać się kolejnych. Warto wspomnieć, że w szeregach Fame MMA znajduje się Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – niekwestionowany mistrz GROMDA, czyli największej w Europie organizacji walk na gołe pięści.

Pojedynek „Kaczora BRS” z „Hejterem” odbędzie się bez rękawic, ale w formule K-1. Starcie zostało zaplanowane na 3 rundy po 3 minuty.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.