GROMDA

(VIDEO) Zapowiedź gali GROMDA 10! „Czas wrócić do korzeni, do pierwszej edycji, gdzie…”

Już za kilka dni odbędzie się jubileuszowa gala GROMDY, a federacja zapowiada naprawdę mocne zestawienia. Teraz do sieci trafił zwiastun nadchodzącego eventu.

Walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów Bartłomiej „Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zmierzą się w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY. Wszystko nazwisko poznamy już niedługo.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Zapowiedź GROMDA 10

Kilka dni temu do sieci trafił kolejny materiał zapowiadający galę GROMDA 10. W zwiastunie możemy zobaczyć m.in. „Popka”, przedstawiającego „Strong Ekipę”, czyli Dominika Abusa, Krzysztofa Radzikowskiego oraz Konrada Karwata, którzy właśnie dołączyli do federacji.

Sprawdź!  (VIDEO) Spokojny "Hunter" dominuje w walce z "Bzikiem". Sędzia przerywa w pierwszej rundzie!

W materiale wypowiada się także szef GROMDY Mariusz Grabowski Czas zebrać hardych i oldschoolowych bijoków, bez skamlania, bez kalkulacji – a także Artur Szpilka, który zapowiada powrót do korzeni – Czas wrócić do korzeni, do czasów pierwszej GROMDY, gdzie nikt nie wiedział, co się wydarzy.

– Nie ma co się bajerować, bo to GROMDA. Szybko weryfikuje wielkich chłopów i krzykaczy. Czas zrobić robotę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.